Telefonumun ön camı kırıldı

436077

Hectopat
Makaleler
4
Kırılmadan önce kırılmaz cam vardı, onu söktükten sonra alttaki dokunmatik camın kırıldığını gördüm.(içteki LCD ekran değil öndeki dokunmatik ekran) ekran ve dokunmatik çalışıyor, hala kullanabiliyorum ama kırık cam beni rahatsız ediyor. Elimde alet falan olmadığı için mecbur telefoncuya gideceğim. Acaba LCD ekran ile yapışık mıdır? İnternette dokunmatik ekranı buldum ama YouTube'da baktığımda hep LCD ekranla beraber değiştiriyorlar. 65 TL vermek yerine 215 TL vermek istemediğimden konuyu açtım.
Marka, model: Xiaomi Redmi S2.
Dokunmatik ekran.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kırılmadan önce kırılmaz cam vardı, onu söktükten sonra alttaki dokunmatik camın kırıldığını gördüm.(içteki LCD ekran değil öndeki dokunmatik ekran) ekran ve dokunmatik çalışıyor, hala kullanabiliyorum ama kırık cam beni rahatsız ediyor. Elimde alet falan olmadığı için mecbur telefoncuya gideceğim. Acaba LCD ekran ile yapışık mıdır? İnternette dokunmatik ekranı buldum ama YouTube'da baktığımda hep LCD ekranla beraber değiştiriyorlar. 65 TL vermek yerine 215 TL vermek istemediğimden konuyu açtım.
Marka, model: Xiaomi Redmi s2.
Dokunmatik ekran.

Dokunmatik ekranın kırılmasına beni inanılmaz rahatsız eder moralim bozulur geçmiş olsun😔

Telefonun camı kırıldıysa ucuza değişir. Ekran'a zarar geldiyse LCD ekranlar pahalı değil ama para çıkar cebinizden.

Benim de telefonunum ekranı kırıldı ama işime engel olmadığı ve para harcamak istemediğim için 1 seneden bu yana değiştirmedim.

Super AMOLED ekran bu, ucuz olur mu hiç? 😂
Kimin hakkında konuşuyorsunuz? Arkadaş LCD demiş.

Eskiden dış ekran cam ile iç lcd yapışık değildi ancak bu günümüzde pek olmayan bir durum. Artık hepsi yapışık vaziyette.

Geri
Yukarı