Telefonun ekranı kırıldı

BsAqua

Hectopat
Daha fazla  
Telefonum iPhone XS Max ve yolda giderken elimden kaydı ve betonun üstüne düşüp ekranı kırıldı ama dokunmatiği çalışıyor. Sadece ekranda ufak bir leke var. Yeşil bir leke ön camın bir kısmı kırıldı Face ID ve True Tone çalışıyor ne yapmam gerekiyor bir tavsiye verebilir misiniz? Telefonu daha yeni almıştım. :(

Eğer kapsamlı garantisi varsa teknik servise zaman geçirmeden götür çünkü darbelerde kırıklar dışındaki ekran hasarı zaman geçtikçe büyüyebilir.

Eğer kapsamlı garantisi varsa teknik servise zaman geçirmeden götür çünkü darbelerde kırıklar dışındaki ekran hasarı zaman geçtikçe büyüyebilir.

Ya sağlam para ödenip ekran değişecek ya da torbacı telefonu gibi kırık kullanmaya devam edilecek.

Kırık kullanırım bir süre de tutarsa ekran koruyucusu var belki tutar bilmiyorum umarım daha da kötü olmaz az para biriktiririm ekran değişimini yaparım teşekkür ederim tavsiye ettiğiniz bir site var mı artık parasını gözden çıkarmam gerekecek gibi görünüyor. :(

Kırık kullanırım bir süre de tutarsa ekran koruyucusu var belki tutar bilmiyorum umarım daha da kötü olmaz az para biriktiririm ekran değişimini yaparım teşekkür ederim tavsiye ettiğiniz bir site var mı artık parasını gözden çıkarmam gerekecek gibi görünüyor. :(

FPPRO kaliteli ama tuzlu galiba.

ekranında leke olması gösteriyor ki sadece camın kırılmamış aynı zamanda ekranında zarar görmüş dolayısıyla hem cam hem ekran değişecek tahminimce fiyatı 2000-6000 tl arasıdır alacağın ekranın kalitesi belirler

Ekranında leke olması gösteriyor ki sadece camın kırılmamış aynı zamanda ekranında zarar görmüş dolayısıyla hem cam hem ekran değişecek tahminimce fiyatı 2000-6000 TL arasıdır alacağın ekranın kalitesi belirler

2700 TL e orijinal ekran buldum değiştirttim ama şimdi arka kasası dışarı doğru atıyor ne yapmalıyım bilen var mı? :(

Geri
Yukarı