Telefonun fazla ısınmaması için neler yapılabilir?

Ben telefon alacak olarak kişilere genelde OnePlus marka telefon tavsiye ederim telefonları gayet kaliteli ve bir o kadar da performanslı telefonlar üretiyor marka.

Hocam bende reno 4 Pro var gayet memnunum. 12.000 TL olmuş hocam ama ben 5 bin TL iken almıştık.

Reno 4 Pro zaten her anlamda kaliteli ve pahalı bir cihaz, Huawei'in de mesela pahalı cihazları çok iyi Xiaomi'nin de ama bu 3 markanın da ucuz fiyatlı telefonları kötü.

Ben telefon alacak olarak kişilere genelde OnePlus marka telefon tavsiye ederim telefonları gayet kaliteli ve bir o kadar da performanslı telefonlar üretiyor marka.

OnePlus 9 veya Pro modeline o kadar para veremem. Verseydim Xiaomi 12 alırdım. Burada tavsiye verin: Samsung A33 vs A73 vs A53

Yaz günü normal şarj olurken neredeyse her telefon ısınıyor.

Isınması normal haklısınız ama bence biraz fazla ısınıyor ve bu sürekli oluyor. Akşamları bile taktığım zaman oluyor.

OnePlus 9 veya Pro modeline o kadar para veremem. Verseydim Xiaomi 12 alırdım. Burada tavsiye verin: Samsung A33 vs A73 vs A53

Isınması normal haklısınız ama bence biraz fazla ısınıyor ve bu sürekli oluyor. Akşamları bile taktığım zaman oluyor.

2. el bakabilirsin sıfırı Türkiye'de bulunmadığından 14-15 bin TL bandında oluyor sahibinden veya Letgo gibi sitelerde 6500-9 bin arası OnePlus 9 Pro bulabilirsin.

Geri
Yukarı