Telefonun hacklenmesi şüphesi

Larathi

Decapat
Merhaba, bir süre önce Online İngilizce öğretmeni olarak çalıştığım bir sitede, Türk düşmanı bir öğrencinin saldırısına maruz kaldım.
Öğrencinin atmış olduğu ve.
İmage share best gibi şeylerle başlayan (link vermek istemiyorum kimse zarar görmesin diye)
Bir web sitesine tıkladım ve telefonuma ait tüm bilgiler kendisinin eline geçti.
IP adress.
Country.
Screen size.
Local IP.
GPU.
Browser.
Operating System.
Device.
Touch screen.
Host name.
İsp (Turkcell)

Ve daha birçok bilgi kendisinin eline geçti, başka bir telefon aldım ve bu telefonu da tamamen resetledim. Telefonu tekrar kullanmam sakıncalı mıdır? Düşünceleriniz ve yorumlarınız nelerdir?
Teşekkür ederim.

Bu yazan şeylerin çoğunu herkes öğrenebiliyor diye biliyorum. Herhangi bir siteye girdiğinizde cihazınızla ilgili açık bilgileri öğrenebilir. Örneğin bu sitede hangi işletim sistemi ve hangi Browser'ı kullandığınız gözüküyor.

Merhaba, bir süre önce Online İngilizce öğretmeni olarak çalıştığım bir sitede, Türk düşmanı bir öğrencinin saldırısına maruz kaldım.
Öğrencinin atmış olduğu ve.
İmage share best gibi şeylerle başlayan (link vermek istemiyorum kimse zarar görmesin diye)
Bir web sitesine tıkladım ve telefonuma ait tüm bilgiler kendisinin eline geçti.
IP adress.
Country.
Screen size.
Local IP.
GPU.
Browser.
Operating System.
Device.
Touch screen.
Host name.
İsp (Turkcell)

Ve daha birçok bilgi kendisinin eline geçti, başka bir telefon aldım ve bu telefonu da tamamen resetledim. Telefonu tekrar kullanmam sakıncalı mıdır? Düşünceleriniz ve yorumlarınız nelerdir?
Teşekkür ederim.
Hocam endişelenmeyiniz. Şahsınıza veyahut cihazınıza zarar verebilecek bir bilgi yok ellerinde.

Hepinize çok teşekkür ederim zaman ayırıp cevap verdiğiniz için.
Modemi resetleseydiniz yorumunu anlayamadım pek :)

Modem resetlediğinizde IP'niz değişir. Sabit IP'niz yoksa.

Geri
Yukarı