Telefonun hafızası çok dolarsa ne olur?

EkmekArasiHDD

Megapat
Makaleler
3
Yer
Ordu/Perşembe
Merhabalar. J7 Prime kullanıyorum. Telefonum 16 GB ve hafızası aşırı fazla dolu. Telefonumda 11.7 MB hafıza kaldı. Ama telefonda herhangi bir kasma donma vs. yok. Sadece ekran görüntüsü almama izin vermiyor ve bazen ekrana "dahili depolama kritik düzeyde dolu" uyarısı veriyor. Onlar dışında mesela telefonumun hafızası tamamen dolarsa, yani 0 MB kalırsa ne olur? Telefon kendini mi kapatır?

Bu telefonu yormaz ve pilini tüketmez mi?
Sanırım anlamak istemiyorsunuz. Önceki mesajımda 6 ayda bir yapıyorum dedim. Sonra Avast'ı siliyorum. Ayrıca 64 GB'de bile 12 GB kullanıyorum nasıl 16'yı doldurdunuz? 500 tane oyun felan mı kurdunuz? Ayrıca yazdığım gibi fotoğrafları bilgisayara atıp sıfrlamayı hiç mi düşünmediniz?

Sanırım anlamak istemiyorsunuz. Önceki mesajımda 6 ayda bir yapıyorum dedim. Sonra Avast'ı siliyorum. Ayrıca 64 GB'de bile 12 GB kullanıyorum nasıl 16'yı doldurdunuz? 500 tane oyun felan mı kurdunuz? Ayrıca yazdığım gibi fotoğrafları bilgisayara atıp sıfrlamayı hiç mi düşünmediniz?
Fark etmedim öyle yazdığınızı. 16 GB değil sistem 5 GB alanı kendine ayırıyor bana da 11 GB kalıyor. Ona da sürekli kullandığım uygulamaları kurdum. Fotoğraflar ve videolar hepsi SD kartta. Oyunla işim yok. 1-2 tane ufaklı oyun oynuyorum o da PvZ gibi oyunlar. Siz yine benden çok rahatsınız 64 GB depolamanız mevcut. Avastı denerim bir ara ama işe yarar mı bilemem. SD Maid kullanıyorum ve çok bir şey silmiyor. Böyle olmaz umarım Avast'da.

Agalar bende Redmi S2 var. 1 aydır uyarı veriyordu. Şimdi telefon kapandı açılmıyor. Telefoncu hafıza dolu gezdiğinden telefon dayanamamış çökmüş dedi. Bence yer aç bir şekilde.

Agalar bende Redmi S2 var. 1 aydır uyarı veriyordu. Şimdi telefon kapandı açılmıyor. Telefoncu hafıza dolu gezdiğinden telefon dayanamamış çökmüş dedi. Bence yer aç bir şekilde.
0 MB kaldı en sonunda. Ama yine tık yok telefonda. Bana kalsa yine açmazdım da artık not defteri bile yer aç uyarısı verip çalışmıyordu. Ayarlardan yer açtım biraz.

Yeni konular

Geri
Yukarı