Çözüldü Telefonun hoparlörüne birkaç damla su kaçtı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

917382

Hectopat
Daha fazla  
Hoparlöre birkaç damla su kaçtı. Sesi test ettim sadece bas efekti verirken biraz cızırtı oluyor. Telefon Honor 9 Lite bu arada. Bir şey yapmama gerek var mı?
Yoksa kendi kendine kurur mu?

Çözüm
Ben öyle bir şey olunca ağzımı dayayıp içime çekiyorum, anında düzeliyor. :)
O arada başka türlü herhangi bir zarar veriyor muyum bilmiyorum ama şimdiye kadar bi' sıkıntı çıkmadı.
Telefona sıcak yada soğuk farketmeksizin hava tutmak yanlıştır. Deneyebileceğin çözümler:

1- Hoparlör kısmına ağzını daya, havayı çek.
2- Şu tür videoları (Water eject sound) son ses bir kaç defa aç,

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
4. ve 5.adımı telefon düzelene kadar tekrarlamak bende hep işe yaradı.

Ancak işe yaramazsa:

1- Pirince yatırmak.
2- Garantisi varsa garantiye.
3- Paran varsa servise.

O arada başka türlü herhangi bir zarar veriyor muyum bilmiyorum ama şimdiye kadar bi' sıkıntı çıkmadı.

Çözüm
o arada başka türlü herhangi bir zarar veriyor muyum bilmiyorum ama şimdiye kadar bi' sıkıntı çıkmadı.

Bunu yaptım sadece, sabaha düzeldi :). Konuyu güncellemeyi unutmuşum, verenlere de çok teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı