Telefonun izlendiği nasıl anlaşılır?

PesciAdam

Zeptopat
Daha fazla  
Telefonumu geçen bir arkadaşa verdim konuşması için 10 dakika falan benim yanımdan ayrıldı. Acaba telefonuma bir yazılım indirip telefonumu izliyor olabilir mi? Virüs taraması yaptım bir şey çıkmadı. Acaba gereksiz mi şüpheleniyorum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonumu geçen bir arkadaşa verdim konuşması için 10 dakika falan benim yanımdan ayrıldı. Acaba telefonuma bir yazılım indirip telefonumu izliyor olabilir mi? Virüs taraması yaptım bir şey çıkmadı. Acaba gereksiz mi şüpheleniyorum?
Hocam Arkadaşınıza bu kadar güvenmiyorsanız vermeniz bir kere hataydı. Ki sanmıyorum izleyeceğini öyle bir program yükleseydi belli olurdu telefonun şarj gitme hızındaki değişikliklere kadar diye düşünüyorum.

Bence gereksizçe şüpheleniyorsun. Yani bu seviyede olan bir hacker gider ciddi boyutlarda işler yapar. Telefon izlenilmesinide ilk defa duydum. Hani dinlenir, Whatsapp gibi mesajlarınıza ulaşabilirler, ama bunlar genelde polisler olur. Bir hacker bu seviyede ise gider ciddi boyutlarda vurgun yapar :)

Hocam Arkadaşınıza bu kadar güvenmiyorsanız vermeniz bir kere hataydı. Ki sanmıyorum izleyeceğini öyle bir program yükleseydi belli olurdu telefonun şarj gitme hızındaki değişikliklere kadar diye düşünüyorum.
Bir kaç tane virüs programıyla taradım telefonu tehdit bulunmadı güvenebilir miyiz ona?

Hocam arkadaşınızın öyle bir şey yaptığını sanmıyorum ama ben yine de yardımcı olacağım.

-Ara sıra telefondan gelen garip sesler.
-Konuşma esnasında cızırtı.
-Bildirim panelinde ekran yayınlanıyor simgesi.

Bizzat yaşadım ve fark ettiğim şeyler bunlar.

Hocam arkadaşınızın öyle bir şey yaptığını sanmıyorum ama ben yine de yardımcı olacağım.

-Ara sıra telefondan gelen garip sesler.
-Konuşma esnasında cızırtı.
-Bildirim panelinde ekran yayınlanıyor simgesi.

Bizzat yaşadım ve fark ettiğim şeyler bunlar.
Telefonumda hiçbir sıkıntı yok. Eskisi gibi sadece içimde bir şüphe var yani 10 dakika içinde de yazılım yükleyip telefonumu izlemesine ben de imkan vermiyorum ama işte şeytan içimizi huzursuz ediyor.

Telefonumda hiçbir sıkıntı yok eskisi gibi sadece içimde bir şüphe var yani 10 dakika içinde de yazlım yükleyip telefonumu izlemesine bende imkan vermiyorum ama, işte şeytan içimizi huzursuz ediyor.

Bir şey olacağını sanmıyorum ama illede bir şeyler yapmak istiyorsan reset atabilirsin.

İlle de bir şeyler yapmak istiyorsan reset atabilirsin.
Başta arkadaşın dediği gibi fabrika ayarlarına döndürebilirsin. Benim ikinci önerim ise Whatsapp, Telegram gibi mesajlaşma uygulamalarının ayarlar kısmından bağlı cihazları görüntülemen olur.

Geri
Yukarı