Telefonun jiroskobunda gecikme var

CncMinifix55

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba telefonum Vivo Y20 ve telefonumun jiroskobu gecikmeli ne yapsam olmadı kalibrasyon uygulamalarını denedim hiçbiri işe yaramadı yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı acaba?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Böyle bir video buldum.

Bazı kişiler bu programın çalıştığını söylemiş ancak ne kadar güvenilir bilmiyorum.

İnternette "Vivo Y20 Gyroscope Delay" cümlesini aratırsanız daha fazla kaynağa erişebilirsiniz. Genel olarak yaşanan bir sorunmuş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Böyle bir video buldum.

Bazı kişiler bu programın çalıştığını söylemiş ancak ne kadar güvenilir bilmiyorum.

İnternette "vivo Y20 Gyroscope delay" cümlesini aratırsanız daha fazla kaynağa erişebilirsiniz. Genel olarak yaşanan bir sorunmuş.

Videodakini yaparken hata alıyorum uygulamayı da denedim hem çok reklam var hem de sadece test için.
Ne kadar zamandır telefonu kullanıyorsun?

Telefonu alalı 1 ay oldu ilk aldığımda zaten PUBG indirdim ve denedim o zaman jiroskob gecikmeliydi.

Yeni konular

Geri
Yukarı