Telefonun kamerasının camı kırıldı

Baklava Ordusu

Centipat
Yer
Türkmenistan
Daha fazla  
Nasıl olduğunu vallahi bilmiyorum 1 saat öncesinde fotoğraf çekiyordum. Elimden de düşmedi. Garantisi yok telefonun. Tahminimce sadece ön camı kırıldı çünkü fotoğraf çekılıyor, sadece biraz bulanık. Camı sökersem sorun olur mu?

Model: Samsung A53 5G

Son düzenleme:
Nasıl olduğunu vallahi bilmiyorum 1 saat öncesinde fotoğraf çekiyordum. Elimden de düşmedi. Garantisi yok telefonun. Tahminimce sadece ön camı kırıldı çünkü fotoğraf çekılıyor, sadece biraz bulanık. Camı sökersem sorun olur mu?

Model: Samsung A53 5G
Resmini atar mısınız?

Dosya Ekleri

• IMG_20240131_200719.jpg
    IMG_20240131_200719.jpg
    61,2 KB · Görüntüleme: 49

Model: Samsung A53 5G.

Bende telefon dondu diye ısırıp kameramı kırmıştım. Camı bence hiç elleme. Orayı bir şekilde kapat ve tamire götür.

Bir de kameranın bulunduğu köşeyi salladığımızda sanki ilerde bir şey varmış gibi tiki tık sesler geliyor. Önceden de vardı bu.

Bir de kameranın bulunduğu köşeyi salladığımızda sanki içerde bir şey varmış gibi tiki tık sesler geliyor. Önceden de vardı bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı