Telefonun şarj kısmından yeşil sıvı geliyor

BrkOz

Kilopat
Daha fazla  
Aşağıda görsellerde görüldüğü gibi, şarj kablosunun telefona giren kısmında yeşil bir sıvı oluşmaya başladı. Kaç kere sildim ama telefonu şarja takıp çıkardığımda yeniden bulaşıyor. Sanırım ya telefonun içinden geliyor ya da orada oluşuyor. Bunun ne olduğunu bilen var mı?

Bazı gecelervideo uygulamaları açık şekilde uyuyakalıyorum ve telefon şarjda oluyordu. Bazen de müzik açıp şarja takıyorum. Bütün gece şarjda kalıyor. Bununla ilgili olabilir mi?

Fikir değil, bilgi paylaşırsanız sevinirim.

Telefon: Poco X3 NFC

IMG_20220327_104109.jpg

IMG_20220327_104133.jpg

IMG_20220327_104149.jpg

Son düzenleme:
Kablodan çıkacağını hiç sanmıyorum.
Telefondan olduğu kesin zaten ama ne olduğunu bilmiyorum. Şarja takıp çıkardığımda kirlenmiş oluyor.
Bildiğiniz boyalardan gibi geldi bana.
Kıvamı nasıl?
Belirttiğim gibi, sıvı. Batarya akması olabilir diye düşünüyorum ama bilir kişilerden destek bekliyorum.
Telefon marka model ne?
Poco x3

Telefondan olduğu kesin zaten ama ne olduğunu bilmiyorum. Şarja takıp çıkardığımda kirlenmiş oluyor.

Belirttiğim gibi, sıvı. Batarya akması olabilir diye düşünüyorum amabilir kişilerden destek bekliyorum.

POCO X3

Şarj portunun olduğu yere veya kabloya su değmiş ve kimyasal tepkimeye sebebiyet vermiş. Telefonu veya kabloyu acil servise yolla derim. "mavide olabiliyor o renk"

Yeni konular

Geri
Yukarı