Ekran için bu özel spreyler ve mikrofiber bezler var. Onlarla ön tarafını siliyorum. Arkası için, zaten slim armor kap var arka görünmüyor, ara sıra ıslak mendille hafifçe silip kuruluyorum toz dışında bir şey olmuyor zaten arkada kılıf sağolsun. Kılıfı da ıslak mendille siliyorum. Hoparlörü şöyle temizliyorum; ıslak mendili iyice sıkıyorum azıcık suyu akabiliyor zaten onu da akıtıyorum, sonra tırnağımın önüne ıslak mendili koyup oraya değdiriyorum. Sonra kürdanın ucuna peçeteyi takıp iyice siliyorum. Kulaklık jakı ve şarj girişine dokunmuyorum, ne olur ne olmaz. Aşırı tozlanmadı zaten.

Kulaklık girişi, şarj girişi ve hoparlör deliklerini ben diş fırçasıyla temizliyorum. Hiçbir zararı yok ve tertemiz ilk günki gibi oluyor

Dediğiniz yöntemi duymuştum. Ama telefonu çiziyor dedikleri için denemek istememiştim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı