Telegram için sanal numara

Ben Onaytr'yi tabletime WhatsApp numarası almak için kullandım, şimdi Telegram için kontrol ettim, 1,7 TL'den 17 TL'ye kadar farklı ülke kodları ile numara alabilirsiniz. Güvenilirliğinden şüphe ettiğim için 5 TL'lik sanal kart oluşturarak 5 TL bakiye yüklemesi yaparak kullandım. Herhangi bir sıkıntı yaşamadım.

smskodu.com Netflix için kullandım. Güvenilir.
teşekkürler.
Ben Onaytr'yi tabletime WhatsApp numarası almak için kullandım, şimdi Telegram için kontrol ettim, 1,7 TL'den 17 TL'ye kadar farklı ülke kodları ile numara alabilirsiniz. Güvenilirliğinden şüphe ettiğim için 5 TL'lik sanal kart oluşturarak 5 TL bakiye yüklemesi yaparak kullandım. Herhangi bir sıkıntı yaşamadım.
teşekkürler.

Play Store'den "textnow" yükleyip yapabilirsiniz YouTube'da var.
Textnow'dan kurdum numarayı ama this number is banned diyor. Başka bir numara ile daha deneyeceğim.
Play Store'den "textnow" yükleyip yapabilirsiniz YouTube'da var.
başka bir numara oldu fakat bu sefer de SMS kodunu görebilmem için para istiyor. Lock your number diye bir özellik varmış ancak onunla görüntüleyebiliyormuşuz. Acaba videodakinin ilaveten yüklediği Island ile mi alakalı bilemiyorum. Onu da deneyeceğim.

Onay TR güvenilir. Ben sürekli sahte numaralar alıyorum. Birçok site uygulama denedim ama OnayTR güzel çalışıyor. Bir de aldığın numara kapanırsa iade yapıyorlar. O güzel, yani paran yanmıyor. Bence çok önemli.

Selamlar biraz geç yazıyorum alabildiniz mi acaba numara aldıysanız hangi siteden aldınız?
Onay TR güvenilir. Ben sürekli sahte numaralar alıyorum. Birçok site uygulama denedim ama OnayTR güzel çalışıyor. Bir de aldığın numara kapanırsa iade yapıyorlar. O güzel, yani paran yanmıyor. Bence çok önemli.
Merhaba onay tr den alacağım bilgilerimi gireceğim sorun olmaz değil mi

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı