Telegram kaçak hesap paylaşan sayfalar

Skywalker 12

Kilopat
Daha fazla  
Az önce telegrama girdim ve bir sohbet kanalının bedava hesap paylaşımı kanalına döndüğünü gördüm. (Netflix, Spotify vs). Sorum ise bu tür kanallar nasıl banlanmıyor Telegram'dan?

Hocam telegramdaki en masum iş bu arkadaşın dediği gibi, internette gördüklerim kadarıyla daha neler var neler bu işlerin içinde. Bir de WhatsApp güvenlik politikası yayınlayınca, biz güveniliriz diye övünüyorlardı.

Arkadaşımla bir ara APK Spotify, Netflix vb. hesapları paylaşıyorduk. Ban yemedik fakat eğer felaket senaryormuz gerçekleşseydi yeniden kurmak oldukça basit. Kısaca durdurulamaz. Yetişkin içerikleri kanallardan bahsetmiyorum bile. Ama iyi reklam parası alıyorduk.

Hocam Telegram'daki en masum iş bu arkadaşın dediği gibi, internette gördüklerim kadarıyla daha neler var neler bu işlerin içinde. Bir de WhatsApp güvenlik politikası yayınlayınca, biz güveniliriz diye övünüyorlardı.

Wp grupları çok mu güvenilir? 1 tane gruba giriyorsun ve numaran Hint elemanın rehbere kayıt oluyor.

Hayır hocam ben WhatsApp'ın güvenilirliğini savunmadım ki :D? Telegram'ın WhatsApp'ın açığından faydalanması gibi bir şeyden bahsettim.

Olsun Telegram daha iyi numara gizleme kullanıcı adı GO brr.

Geri
Yukarı