Telegram rastgele grublara eklenme nasıl yapılır?

RockNRog

Centipat
Daha fazla  
Herkese merhaba, Telegram hesabım sürekli olarak GRUB isimleri Rusça 5dakikada bir gruba ekleniyor ayarlardan eklenmeyi kapattım sadece kişiler olarak ayarlı ama halen ekleniyor muhtemelen virüs bulaştı PC'ye format attım ama düzelmedi. Telegram desteğe mail attım, ses seda yok son çare hesabı sileceğim artık. Bu konuda bilgisi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Normalde böyle bir sıkıntı yaşamıyordum istemeden abuk subuk sitelere girmek zorunda kaldım aradığım bir şey vardı virüstür vs demeden birçok linke tıkladım ondan sonra başladı Twitter'da sapıtmıştı düzelttim onu ama bu Telegram düzelmedi.
Hocam bu Twitter de bu şekilde bende sapık yerlerden takip etmediğim yerden bildiirm geliyor. Onu nasıl düzeltdiniz?

Hocam bu Twitter de bu şekilde bende sapık yerlerden takip etmediğim yerden bildiirm geliyor. Onu nasıl düzeltdiniz?

Benim problemim farklıydı ama belki işini görür bana da takip etmediğim insanlardan bildirim geliyor anlamsız bir şekilde
Twitter'ınıza bulaşan virüsü temizlemek için hesabınızdaki virüslü uygulamanın kaldırılması gerek. Bunun için Twitter hesabınıza giriş yaptıktan sonra "Ayarlar" bölümünden, "Uygulamalar"ı tıklayın ve hesabınıza erişim izni verdiğiniz uygulamaları kaldırın.

Ayarlardan kullanıcı adınızı değiştirin. Bot listesine eklenmişsin
değiştirdim şimdi inşallah düzelir çok teşekkür ederim hiç aklıma gelmemişti

Ayarlardan kullanıcı adınızı değiştirin. Bot listesine eklenmişsiniz.
yok değiştirdim ama devam ediyor eklenmeye

Hesabımda birisi varmış etkin oturumları kontrol etmiştim ve aslında kimse yoktu ama sonradan tekrar kontrol ettiğimde farklı bir oturum gördüm her kimse demek ki rahatça girip çıkabilmiş tekrar oturumları kapattım şifre vs değiştirdim çözüldü.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı