Telegram uygulamasının kullanılış amacı nedir?

Whatsapp'tan çok daha güvenli, bundan emin olabilirsin. 😉 Ayrıca tüm kaynak kodları açık, bu sayede istediğin gibi ne olup bitiyor görebiliyorsun.

Dipnot: Telegram'da oldukça fazla yararlı sayıda kanal/grup olduğu gibi belli yaş gruplarına uygunsuz içeriklere sahip olanları da olabiliyor. Arama anahtar kelimelerine dikkat et, yeterli.
Çok haklısınız. Çevremdekiler daha yaygın kullansa WhatsApp'ı anında silerim.

2 Yıldan uzun süredir aktif kullanıyorum ve sadece kendim değil çevremi'de geçirdiğim için öyle problem yaşamıyorum hani diyenler varya WhatsApp varken herkes oradayken ne gerek var diyenler, öncelikle WhatsApp'a göre çok çok daha gelişmiş bir uygulama birçok özellik çok daha önce burada oluyor.

Onun dışında daha hızlı çalışan bir Client'e sahip aynı anda tablet telefon PC'den açabilirsiniz bana mısın demez.

Grup sistemi mükemmel , bot desteği desen öyle.

4 yıldır kullanıyorum uygulama şu zamana kadar çok iyiydi hala da çok iyi ama bir sürü müstehcen içerikli gruplar açıldı. İşin kötü yanı bu gruplar açılmaya başlandığından beri rehberimden her gün birileri telegrama katılıyor :D.

Whatsapp'tan çok daha güvenli, bundan emin olabilirsin. 😉 Ayrıca tüm kaynak kodları açık, bu sayede istediğin gibi ne olup bitiyor görebiliyorsun.

Dipnot: Telegram'da oldukça fazla yararlı sayıda kanal/grup olduğu gibi belli yaş gruplarına uygunsuz içeriklere sahip olanları da olabiliyor. Arama anahtar kelimelerine dikkat et, yeterli.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı