Telegram, Zoom vb için dahili ses kaydeden uygulama var mı?

İşletim sistemi
Android

asliara

Hectopat
Yer
İstanbul
Merhaba.

Telegram, Zoom gibi programlarda; canlı sohbet uygulama seslerini, Windows'ta mikrofonu dahili mikrofon olarak ayarlayıp kaydedebiliyorum.

Ancak Android'de bunu yapan uygulama bulamadim. Az recorder, V recorder, Mobizen, Rec, Samsung ses kaydedici denediklerim.
Ancak normal mikrofonla ses kaydediyorlar, o da cok kotu oluyor. (En sondaki, yayin esnasinda onu da yapmiyor.)

Telefonum rootsuz. Samsung A32. Android 13'teyim.

Aslinda ekran kaydi almaya da degil, sadece sonradan dinlemek icin ses kaydi almaya ihtiyacım var.

Yardiminizi rica ederim. ( Yalnizca halihazirda kullanan arkadaşlar oneri yazarsa sevinirim. Kurmak, denemek vs gereksiz vakit kaybi oluyor. Ben birçok uygulama denedim zaten. Teşekkürler.)

Not: Ucretsiz uygulama ariyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Easy Voice Recorder Pro tavsiye ederim. Pardon yanlış anladım galiba ama video kaydedip sonradan Audio Converter uygulaması ile kolayca az yer kaplayan m4a formatına dönüştürebilirsiniz.

Easy Voice Recorder Pro tavsiye ederim. Pardon yanlış anladım galiba ama video kaydedip sonradan Audio Converter uygulaması ile kolayca az yer kaplayan m4a formatına dönüştürebilirsiniz.

Ucretsiz uygulama ariyordum aslinda. Dediginizin pro olmayanina baktim ama orada ekran sesi icin kayit kismi bulamadim. Belki pro versiyondadir.

Ucretsiz uygulama ariyordum aslinda. Dediginizin pro olmayanina baktim ama orada ekran sesi icin kayit kismi bulamadim. Belki pro versiyondadir.
Yok ben onu yazmış bulundum artık. O yalnızca farklı mikrofon kaynakları seçebildiğiniz normal bir kaydedici. Normal ekran kaydı alıp m4a formatına dönüştürme işlemi yapabilirsiniz.

Yok ben onu yazmış bulundum artık. O yalnızca farklı mikrofon kaynakları seçebildiğiniz normal bir kaydedici. Normal ekran kaydı alıp m4a formatına dönüştürme işlemi yapabilirsiniz.

Ekran kaydi aldigim bir cok uygulama, dahili sesi secsem de "diger uygulamalar izin vermedikce kaydedemezsiniz" tarz bir uyari veriyor maalesef. Ekrani kaydetse de; sessiz olarak kaydediyor.

Bu kisitlamayi rootsuz asan, ucretsiz bir program mutlaka vardir diye dusunuyorum.

Ekran kaydi aldigim bir cok uygulama, dahili sesi secsem de "diger uygulamalar izin vermedikce kaydedemezsiniz" tarz bir uyari veriyor maalesef. Ekrani kaydetse de; sessiz olarak kaydediyor.

Bu kisitlamayi rootsuz asan, ucretsiz bir program mutlaka vardir diye dusunuyorum.
Öyle bir uyarı yapıyorsa android düzeyinde sıkıntı var demektir. Yani uygulama sonuçta androidden izin alıyor, ve bypass etmek rootsuz mümkün değil gibi.

Merhaba.

Telegram, Zoom gibi programlarda; canlı sohbet uygulama seslerini, Windows'ta mikrofonu dahili mikrofon olarak ayarlayıp kaydedebiliyorum.

Ancak Android'de bunu yapan uygulama bulamadim. Az recorder, v recorder, mobizen, rec, Samsung ses kaydedici denediklerim.
Ancak normal mikrofonla ses kaydediyorlar, o da cok kotu oluyor. (en sondaki, yayin esnasinda onu da yapmiyor.)

Telefonum rootsuz. Samsung a32. Android 13'teyim.

Aslinda ekran kaydi almaya da degil, sadece sonradan dinlemek icin ses kaydi almaya ihtiyacım var.

Yardiminizi rica ederim. ( yalnizca halihazirda kullanan arkadaşlar oneri yazarsa sevinirim. Kurmak, denemek vs gereksiz vakit kaybi oluyor. Ben birçok uygulama denedim zaten. Teşekkürler.)

Not: Ücretsiz uygulama ariyorum.

Telefonunuz Samsung ise "mobizen for Samsung" uygulamasını önerebilirim ama kayıt sırasında hoparlörlerden ses gelmez.

Telefonunuz Samsung ise "mobizen for Samsung" uygulamasını önerebilirim ama kayıt sırasında hoparlörlerden ses gelmez.

Google'da bulamadim ama sitesinde buldum. Ki, eski versiyonunu yuklemek lazimmis zaten.

Dediginiz gibi; (bir ses kaydi oynatip denedim) ses disari gelmese de kaydi yapti. Ama henuz canli yayinda deneyemedim. Ilk yayinda deneyip sonucu bildirecegim. Ancak yine de guzel bir oneriydi.

Zoom'da denedim. Aslinda umutluydum ama sesi, disari vermemesine ragmen kayda almadi maalesef.
Telegram'da da denemek lazim tabi ki. Hala isime yarama ihtimali var.

Maalesef, Telegram'da da olmadi.

Akliniza gelen baska uygulama olursa, paylasirsaniz sevinirim.

Son düzenleme:
Ben YouTube ve Twitch'de denediğim için Telegram'la Zoom uygulamasını bilmiyordum. Size yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

Google'da bulamadim ama sitesinde buldum. Ki, eski versiyonunu yuklemek lazimmis zaten.

Dediginiz gibi; (bir ses kaydi oynatip denedim) ses disari gelmese de kaydi yapti. Ama henuz canli yayinda deneyemedim. Ilk yayinda deneyip sonucu bildirecegim. Ancak yine de guzel bir oneriydi.

Zoom'da denedim. Aslinda umutluydum ama sesi, disari vermemesine ragmen kayda almadi maalesef.
Telegram'da da denemek lazim tabii ki. Hala isime yarama ihtimali var.

Maalesef, Telegram'da da olmadi.

Akliniza gelen baska uygulama olursa, paylasirsaniz sevinirim.

Ben YouTube ve Twitch'de denediğim için Telegram'la Zoom uygulamasını bilmiyordum. Size yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

Geri
Yukarı