Telegram'da haberimiz olmadan hesap açılmış

Arkadaşlar virüslü bir telefonda hat takılıyken ve Telegram uygulaması inmemişken otomatik olarak Telegram hesabı açılmış/oluşturulmuş. artık o telefondan hattı çıkardık fakat o hesabı nasıl silebiliriz? Giriş yapmayı denedim ve parolayı unuttum seçeneğini seçtikten sonra hesabı sıfırlama çıktı ve 7 güne sıfırlanacaktır yazdı. Ama hala o hesaba giriş yapılabiliyor yani başkası yapıyor. Acaba 7 gün sonra hesap sıfırlanınca girebilir mi veya o kişi iptal edebilira

Arkadaşlar virüslü bir telefonda hat takılıyken ve Telegram uygulaması inmemişken otomatik olarak Telegram hesabı açılmış/oluşturulmuş. artık o telefondan hattı çıkardık fakat o hesabı nasıl silebiliriz? Giriş yapmayı denedim ve parolayı unuttum seçeneğini seçtikten sonra hesabı sıfırlama çıktı ve 7 güne sıfırlanacaktır yazdı. Ama hala o hesaba giriş yapılabiliyor yani başkası yapıyor. Acaba 7 gün sonra hesap sıfırlanınca girebilir mi veya o kişi iptal edebilir mi?

Aynı sorunu ben de yaşadım ayın 9'unda, bana kod gelmiş ben de araştirinca herkesin basina geldigini ogrendim, ve bugün ogrendim ki hesap acilmis son gorulme ise bana SMS gelen tarih ile ayni gun, Telegram'i indirdim giris yapip hesabi silebilmek icin, rica etsem nasıl sildiginizi anlatabilir misiniz?

Aynı sorunu ben de yaşadım ayın 9'unda, bana kod gelmiş ben de araştirinca herkesin basina geldigini ogrendim, ve bugün ogrendim ki hesap acilmis son gorulme ise bana SMS gelen tarih ile ayni gun, Telegram'i indirdim giris yapip hesabi silebilmek icin, rica etsem nasıl sildiginizi anlatabilir misiniz?
Parolayı unuttum seçeneğinden sıfırlama talep ettiydik, sonra kapanmıştı. Kapandığını ise 7 gün sonra başka telefonun telegram' ından kayıtlı kişilere mesaj gönder kısmından baktığımda hesap yoktu.

Geri
Yukarı