Telegram'da yabancılardan mesaj geliyor

Yeniçocuk

Kilopat
Makaleler
2
Merhabalar. Açık öğretim okuduğum Telegram üzerinde açık öğretim grubuna kayıt oldum. Geçenlerde bir kadın mesaj attı. İngilizce nasılsın diye. İyiyim dedim. Ondan sonra nerelisin, ne iş yapıyorsun, sonra fotoğraf istedi bunun gibiler nereden çıktı anlamadım. İlk başta normal cevap verdim. Resmimi isteyince hayır dedim. Organ mafyası mı nedir, ne yapacaksa artık fotoğrafımı. Bunlar yeni mi türedi anlamadım.

Arkadaş beni güldürdü ama hocam maalesef Telegram bu tarz insanlar dolu geçenlerde de bir kızcağız bana yazdı ben ilgilenmedim ama öyle insanlar var. Yazışmak kaynaşmak istiyorlar 😅 ilk hatayı cevap vererek yapmışsınız aslında, neyse geçmiş olsun sıkıntı olmaz. Mesaj atarken birkaç defa düşünün bundan sonra iyi forumlar.

Arkadaş beni güldürdü ama hocam maalesef Telegram bu tarz insanlar dolu geçenlerde de bir kızcağız bana yazdı ben ilgilenmedim ama öyle insanlar var. Yazışmak kaynaşmak istiyorlar 😅 ilk hatayı cevap vererek yapmışsınız aslında, neyse geçmiş olsun sıkıntı olmaz. Mesaj atarken birkaç defa düşünün bundan sonra iyi forumlar.

Normal insan gibi cevap verelim dedik karşılaştığımız duruma bak. Size de iyi forumlar.

Tamam da bunun neyinden rahatsız oldun engelle geç.

Ben de rahatsız olduğum durumu belirttim ne var bunda. Vay arkadaş buraya rahatsız olduğum durumu konu açmaktan bile rahatsız olan hale gelmişiz. Sosyal medya başlığı altında açmışım mesajı herkesin gördüğü alan değil. Görnek istemezseniz girmezseniz olur biter. Herkes bize gelince artist artist konuşmaya meraklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı