Telekom Fiber İnternet Haritası

16Mbps kullananlardan önce konuşucak çok kullanıcı var :) Size sıra gelmez. Ben 8 Mbps kullanıyorum ama 8'i daha hiç görmedim :) 16 bence çok iyi...

Ama 50 GB'a kadar 16 MBIT. Sonra AKK yüzünden 3 MBIT. TTnet'te 8 MBIT sınırsız ile 16 MBIT sınırsız arasında 4-5 TL fiyat farkı var zaten.

Ama 50 GB'a kadar 16 MBIT. Sonra AKK yüzünden 3 MBIT. TTnet'te 8 MBIT sınırsız ile 16 MBIT sınırsız arasında 4-5 TL fiyat farkı var zaten.

Toprağım bizim burda 16Mbps verecek altyapı yok. :) 6Mbps olsa onu alıcam 8 bile fazla çünkü 8'i görebilen kör olur. Altyapı, ücretler vb. ülkemizin kanayan yarası :)

Fiberi 2032 de görürüz inşallah, çocuklarım faydalanır. :)

Evime kadar gelmesin fiber istemiyorum onu yapamazsınız zaten. Bari saha dolabına kadar çekin en az kayıpla hizmet alalım. :D
Şu anki paketim 8Mbit/sn bana gelen 1Mbit/sn.
Telekoma gittim bu upload hızı niye bu kadar düşük dedim, upload'ta 7/1 hizmet veriliyormuş. :D

Adil kullanım kotası bence çok güzel bir uygulama ancak Türkiye'deki "Adil" değil.

Bir de upload. Superonline'ın 1000 Mbps internet paketinin upload hızı 1 Mbps ! :D

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı