Televizyon açılmıyor

Kerem Toprak

Centipat
Daha fazla  
Bu arada ben televizyonu PC monitörü niyetine kullanıyorum. Dün akşam çalışan TV bu sabah açılmıyor PC açılıyor ama görüntü yok. TV'de biraz eski bir TV başka kablolarda taktım olmadı. Sizce ne olmuş olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu arada ben televizyonu PC monitörü niyetine kullanıyorum. Dün akşam çalışan TV bu sabah açılmıyor PC açılıyor ama görüntü yok. TV'de biraz eski bir TV başka kablolarda taktım olmadı. Sizce ne olmuş olabilir?
HDMI kontrollerini yaptın mı? Belki kumandadan kaynaklıdır.Birde ne kadar eski?

Hocam kac yillik?
Yani öyle çok eski değil zamanının iyi TV lerinden 2015-2016 olması lzm

Hdmi kontrollerini filan yaptım kumanda çalışmıyor TV yi arkadaki tustan açıyorum ama hiç elektrik gelmiyor

Dostum güc kartı arızılanmıştır televizyoncuya götür.
En kötü Power kart değişimi iyi biri ise 1Kdan yukarı gelmez.

Dostum güc kartı arızılanmıştır televizyoncuya götür.
En kötü Power kart değişimi iyi biri ise 1Kdan yukarı gelmez.
Yani her yere elektrik geliyor güç gelmesine rağmen hala bozuk olabiliyormu ? Bide TV den önceden varmıydi bilmiyorum ince bir ses geliyor alttaki fotodaki yerden (60v yazan yer)

Dosya Ekleri

• IMG_20220906_181704_3.jpg
    IMG_20220906_181704_3.jpg
    97,8 KB · Görüntüleme: 25
  • IMG_20220906_181703_2.jpg
    IMG_20220906_181703_2.jpg
    105,8 KB · Görüntüleme: 15
Yani şöyle söyleyeyim dün akşam saat 12 de kapattım sonra saat 9.30 da açılmadı ne su ne de başka bir şey geldi şimdi baktım elektrik her yere geliyor fakat görüntü yok.

Hocam bir tamirci cagirin baksin. Cok para isterse yaptirma. Eger 100 TL'lik bir seyse yaptir. Belki icinde hassas kablolardan birisi kopmustur.

Geri
Yukarı