Televizyon markası önerir misiniz?

mklaunch

Hectopat
Daha fazla  
8 yıl önce aldığımız 72 ekran siemens tüplü tv bugün hakkı rahmetine kavuştu. Led tv almanın vakti geldi. Benim aklımda Sony almak var. Bana alternatif marka önerebilir misiniz?

Sony, Samsung bunlar oldukça kaliteli markalar, ancak hemen yanı başımızdaki marka olan Vestel'i de görelim. Vestel'in ilk çıkardığı Full HD olan 106 ekran TV'sini almıştım, yaklaşık 7-8 sene oldu, TV bir gün bile öksürmedi. Oldukça da kaliteli bir görüntüsü ve sesi var. Tavsiyem Vestel.

Sharp diyorum. Şimdi övmeye başlasam öve öve bitiremem. Elbette piyasada eşit veya daha iyi televizyonlar vardır. Sağlam ve iyi bir şey istiyorsan Sharp' ı öneririm. Bizim evde "Sharp 50LE752" var ve memnunuz. 3D olması akıllı TV olması elbette önemli ama biraz gerçekçi düşün 3D ve akıllı TV' yi gündelik hayatta aktif kullanıcak mısın? Yoksa komşulara hava mı atıcaksın? :)

3D ve akıllı TV' yi fütursuzca kötüledim ama Sharp, 3D ve akıllı TV destekliyor merak etme. Son olarak, belki bütün markaların öyledir bilmiyorum ama servis ve teknik destek ekibi gerçekten ilgileniyorlar.

Geri
Yukarı