Televizyon yüklenme kısmında takılıyor

AhmtGvn18

Decapat
Daha fazla  
Sunny Android televizyonum var. Bir anda açılmadan önceki yükleme ekranında takılmaya başladı. Tamirciye sorduğumda yazılımdan kaynaklandığını söyledi televizyona.
Yazılımı kendim atabilir miyim?

Sunny Android televizyonum var. Bir anda açılmadan önceki yükleme ekranında takılmaya başladı. Tamirciye sorduğumda yazılımdan kaynaklandığını söyledi televizyona.
Yazılımı kendim atabilir miyim?
Sunny android tv hard reset diye arandığında çıkan şeyleri deneyebilirsiniz. Yazılımını bulabileceğinizi sanmıyorum ki kimse bulamamış :(.

Sunny Android TV hard reset diye arandığında çıkan şeyleri deneyebilirsiniz. Yazılımını bulabileceğinizi sanmıyorum ki kimse bulamamış :(.

Teşekkür ederim bende bulamadın internette hiçbir şey çıkmıyor.

Sunny Android TV hard reset diye arandığında çıkan şeyleri deneyebilirsiniz. Yazılımını bulabileceğinizi sanmıyorum ki kimse bulamamış :(.

Fakat televizyon hiç açılmıyor hard reset yine de atılır mı?

Teşekkür ederim bende bulamadın internette hiçbir şey çıkmıyor.

Fakat televizyon hiç açılmıyor hard reset yine de atılır mı?
Yanlış bilgi vermişim özür dilerim. Sunny yazınca çıkanlar sony ile ilgili imiş. Açılmayan cihaza zaten fayda etmezdi. Fişini çekip tekrar açtığınızda ekrana çıkan şey nedir? Fotoğraf atma şansınız var mı?

Yanlış bilgi vermişim özür dilerim. Sunny yazınca çıkanlar Sony ile ilgili imiş. Açılmayan cihaza zaten fayda etmezdi. Fişini çekip tekrar açtığınızda ekrana çıkan şey nedir? Fotoğraf atma şansınız var mı?

Böyle bir ekran vardı normalde kısa sürüp açılıyordu şimdi döngüye giriyor.

Dosya Ekleri

• IMG_20240207_213104.jpg
    IMG_20240207_213104.jpg
    47,8 KB · Görüntüleme: 7

Geri
Yukarı