Televizyona fan takmak

Şimdiye kadar memnunum 4k film indirdim bir sürü tam karşısına koltuk atıp keyif yapmak acayip zevkli oluyor. Ama bu bile küçük gelmeye başlıyor bı yerden sonra insanın gözüne

İmkan olsa 75S95C alırdım ama 120 bin tl şuan hayal :)

65S95B şuan gayet güzel bakalım tv gelsin , Siz son yazılım yükledinizmi 1520 olarak baya iyileşmiş tv yazılımı hızlı diyolar okudum.

İmkan olsa 75S95C alırdım ama 120 bin tl şuan hayal :)

65S95B şuan gayet güzel bakalım tv gelsin , Siz son yazılım yükledinizmi 1520 olarak baya iyileşmiş tv yazılımı hızlı diyolar okudum.
Ben onu henüz indirmedim üşendim biraz tv üzerinden yaptım güncellemesini sizin dediğinizi site üzerinden manuel olarak indirip flash bellek ile atmak gerekiyor bence bu şekilde de gayet hızlı hiç bir takılma donma yaşamadım. Bir yerde yeni güncelleme ile ısınma sorununa çözüm olarak ekran parlaklığını biraz kıstıklarıni da okumuştum bundan da çekiniyorum açıkçası

@ridvan11903 hocam aldınız mı tvyi

Son düzenleme:
Ben onu henüz indirmedim üşendim biraz tv üzerinden yaptım güncellemesini sizin dediğinizi site üzerinden manuel olarak indirip flash bellek ile atmak gerekiyor bence bu şekilde de gayet hızlı hiç bir takılma donma yaşamadım. Bir yerde yeni güncelleme ile ısınma sorununa çözüm olarak ekran parlaklığını biraz kıstıklarıni da okumuştum bundan da çekiniyorum açıkçası

@ridvan11903 hocam aldınız mı tvyi
Hocam aldım tv ama soğutma yapacak zaman bulamadım :) haber edecem sizi :

Ama genel olarak yapacağım iş , fan içerden hava çekecek çekilde kağıt bant ile orya monta etmek olcak , usb gücü ile nasıl olur bilmem ama dişardan adaptör en sağlıklısı olcak gibi

Hocam aldım tv ama soğutma yapacak zaman bulamadım :) haber edecem sizi :

Ama genel olarak yapacağım iş , fan içerden hava çekecek çekilde kağıt bant ile orya monta etmek olcak , usb gücü ile nasıl olur bilmem ama dişardan adaptör en sağlıklısı olcak gibi
Benim Tv'de bir sorun oluştu 2 sefer farklı zamanlarda yaşadım TV kapalıyken açtığımda görüntü gelmiyor ama ses geliyor. Fişi çekip taktığımda sorun düzeliyor. Neden böyle yapıyor acaba

1520 yazılım yükledim ben sizde yükleyin ( servis ilk bunu yapacak ) , sorun düzelmez ise servis çağırın , kronik güç besleme sorunu olabilir .

Yeni konular

Geri
Yukarı