Televizyona monitör takılır mı?

XANTAREScN

Picopat
Yer
Ankara-Yeni Doğan
Selamlar, bu benim ilk konum. Elimde LG Nanocell TV var, çok büyük. Taşınırken akrabam yanlışlıkla üzerine bastı, TV çöp oldu. Servis sıfırına yakın fiyat çıkardı. Elimde HP Pavilion 23xi monitör var, TV de Smart TV ve uydulu oldugu için monitörden görüntü almak istiyorum. Nasıl yapabilirim? Şimdiden teşekkürler.

Örnek aldığım video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kırık TV"yi parça için satıp android stick tarzı bir şey alabilirsin. Diğer kısmı biraz bilim kurgu.

Son düzenleme:
Selamlar, bu benim ilk konum. Elimde LG nanocell TV var, çok büyük. Taşınırken akrabam yanlışlıkla üzerine bastı, TV çöp oldu. Servis sıfırına yakın fiyat çıkardı. Elimde HP Pavilion 23xi monitör var, TV de Smart TV ve uydulu oldugu için monitörden görüntü almak istiyorum. Nasıl yapabilirim? Şimdiden teşekkürler.

Örnek aldığım video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sizin istediğiniz şey monitöre monitör takmak :D. Foruma hoş geldiniz. İyi sosyaller.

Yeni konular

Geri
Yukarı