Televizyona pc bağlantısı

• Konuyu başlatan TRex
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 536

TRex

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bir bilgisayar toplayacağım. Oyun bilgisayarı olacak ve parça parça almayı düşünüyorum yaza kadar. Bende hazır bir bilgisayar zaten var. Önceliğim anakart ve işlemci. Sizden istediğim tavsiye ise şu; yaza düğünüm var ve evimde televizyonuma bilgisayari bağlayıp o şekilde oyun oynamak istiyorum. O kadar büyük ekranlar için ekran kartını size danışıp en son almaya karar verdim. Mümkünse sistem en fazla 2500-3000 TL civarı olursa sevinirim. Belki biraz daha aşabilirim. Görüşleriniz çok önemli. Şimdiden teşekkür ediyorum.

Ayrıca arkadaşlar malum pc göz önünde olacak o yüzden sessiz ve şık bişey olması lazım ;)

Son düzenleyen: Moderatör:
Büyük ihtimal full hd olacak ama ben 4k ve 3d istiyorum ilerde. Marka soruyosanız LG yada Samsung.

Son düzenleyen: Moderatör:
Topladığımız PC'ye baktınız mı? HDMI 2.0 ile 4K TV desteği var:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı