Televizyona sinek girmesi sorun olur mu?

recep5334

Kilopat
Merhaba, televizyon izlerken bir anda ekrana toz geldi sandım, silmeye kalktım. Silinmeyince piksel mi öldü bir anda ne oldu diye iyice baktım, bir de ne göreyim? Sinek içeri girmiş, koca dünyada gidecek yer yok çünkü süpürgeyle çekmeyi denedim oynadı ama gelmedi. Sony Bravia XJ80, 2-3 ay oluyor alalı. Garantisi devam etmekte, servis çağıracağım ama arka kapağı sökecekler illa ki, bir sorun oluşturur mu söküp takmak? Beyaz ışık sızmasını arttırır mı?

Dosya Ekleri

• 098DB874-BEA6-49CC-AF9D-A0CEAA58E766.jpeg
    098DB874-BEA6-49CC-AF9D-A0CEAA58E766.jpeg
    399 KB · Görüntüleme: 123
Son düzenleyen: Moderatör:
Garantisi varsa verin, yarın bir gün yine o boşluklardan bir şey girebilir. Neredeki açıklıktan girdi acaba?

O sineğin oraya girmesine izin veren teknolojiyi üreten firmaya ne demeli. Sony boşuna bir çok ülke pazarından çekilmedi. Sinek sıvısı zamanla dağılacak ve sıkıntı verecektir. Hiç vermese bile o görüntü başlı başına sıkıntı zaten 🤣

Cidden Sony üzdü ucuz ve eski TV olsa anlarım 2021 model TV de bu kadar basit sinek girmesi şaşırttı beni pazartesiye kadar bekleyeceğim TV'yi açmadan çıkmazsa servisi arıcam mecbur

GÜNCELLEME : Sinek, dünyada daha güzel yerlerin olabileceğinin farkına varmış olmalı. 1 gün boyunca tv hiç açmadım fişi çekilmiş şekilde bekledim dün akşam açtığımda sinek kendiliğinden çıkmıştı uğraştırmadı beni sağolsun

Son düzenleme:

Geri
Yukarı