iPhone 15 mi S24 mü?

S24 çok daha iyi iphone 13 aldığıma bazen pişman oluyorum Turkcell mağazasına samsung almak için gittim ordaki abi “yeğenim samsung çok telefon çıkarıyor değer kaybediyor al apple kafan rahat olsun” dedi ve ben de atladım ve dediği gibi de oldu telefon 10k zamlandı ama hala gece uyurken samsung almadığım için üzülüyorum

Hangisi daha uzun süre götürür, bir de performansları nasıldır, hangisini alayim?

O paraya çıkmışsan Xiaomi 14 bakabilirsin 47 bin lira şu an Hepsiburada'da veya yine Hepsiburada'da Honor magic 6 Pro 60.000 lira yanında hediyeleri ile birlikte üstelik eski telefonuna ek destek de veriyor değişim için bir incele derim magic 6 Pro'yu üzmez bence.

Son düzenleyen: Moderatör:
O paraya çıkmışsan Xiaomi 14 bakabilirsin 47 bin lira şu an Hepsiburada'da veya yine Hepsiburada'da Honor magic 6 Pro 60.000 lira yanında hediyeleri ile birlikte üstelik eski telefonuna ek destek de veriyor değişim için bir incele derim magic 6 Pro'yu üzmez bence

O banda çıkarsa S24 Ultra tercih edilir Honor nedir hocam?

İkisi de üzmez aslında.
Kendince düşün, tasarımlarını karşılaştır, göz zevkine ve kullanım amacına uyan hangisi ise onu al.
Gerçi her ikisi de her konuda üst düzey cihazlar olduğundan dolayı kullanım amaçları birbirinden farklı olmaz. Ayrıca uzun ömürlülük konusunda da ikisi de gayet uzun ömürlü olur.
İşletim sistemi olarak şahsen IOS'u çok beğeniyorum ama kamera ve özellikle Zoom yapma olayları benim için çok önemli olduğundan dolayı S24 alırdım.

O banda çıkarsa S24 Ultra tercih edilir Honor nedir hocam?
Honor Huawei gibi bir markadan ayrılmış kamera hoparlör ve ekran konusunda dxomark dünya birincisi olmuş arayüzü vb. Çok stabil olan kutusundan adaptörü de eksik etmeyen aksesuarsiz göndermeyen bir marka hocam bence S24 ultranin şuan en dişli rakiplerinden biri

Yeni konular

Geri
Yukarı