Televizyonda tuhaf bozulma ve çizgiler çıktı

Vago Mundo

Decapat
Daha fazla  
Dün gece oyun oynarken bir anda belirdi fakat neden olduğunu hiç bilmiyorum. İlk önce oyun ile alakalı olduğunu düşündüm ama sonradan anladım onunla alakalı olmadığını. Bunu nasıl düzeltebilirim?

(Konsolun devreleri falan mı yandı diye de düşündüm bir an)
(Fotoğrafını atamıyorum hata verip duruyor ama şöyle tarif edeyim: Ekranın üst kısmı cok uzun birkaç çizgi var.)

hocam merhaba Led panelleri bozulmuş olabilir televizyonun çözünürlüğü nedir? çok büyük geçmiş olsun geçen evdeki bir TV için tamirciye gittim sizin bahsettiğiniz sorun vardı ama bende bir kaç tane çizgi vardı hafif mor böyle, TV'yi 3500 e almıştım 6000 Türk lirası tamir tutar dedi beyefendi çıkıp eve nasıl gittim hatırlamıyorum.

hocam merhaba Led panelleri bozulmuş olabilir televizyonun çözünürlüğü nedir? çok büyük geçmiş olsun geçen evdeki bir TV için tamirciye gittim sizin bahsettiğiniz sorun vardı ama bende bir kaç tane çizgi vardı hafif mor böyle, TV'yi 3500 e almıştım 6000 Türk lirası tamir tutar dedi beyefendi çıkıp eve nasıl gittim hatırlamıyorum.
Bendekiler renkli degil böyle sade beyaz cizgiler var ekranin üstünde hepside yatay, tamire götürme dışında herhangi bir çözümü yokmu?

1920x1080 60p

Bendekiler renkli degil böyle sade beyaz cizgiler var ekranin üstünde hepside yatay, tamire götürme dışında herhangi bir çözümü yok mu?

1920x1080 60p

Hocam bendeki de Full HD 1920x1080 aynısı ciddi paralar istediler belki siz ucuza bulursunuz ama yüksek ihtimal 4-5 bin Türk lirası tutar garantisi varsa tabii başka.

Geri
Yukarı