Telif atılan YouTube hesabı açılır mı?

raven04

Hectopat
Makaleler
1
Öncellikle iyi günler, kanalım 1 ay önce sahte telif atan 2-3 zorba tarafından kapatıldı. 4 sahte telif attılar. Acaba hiç açma yolu yok mudur? :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Hak ihlali yani 4 telif ihtarında kapandı hepside sahteydi tüm videolarım Minecraft oyununa aitti. Yani gidip bir yazılımı çalmadım Minecraft'ta herkese açık bir oyundu.
Telif hakkı ihlali sadece yazılımı çalmak değildir. Videoda kullanılan yazı tipinden oyundaki müziğe kadar her şey telif hakkı ihlali olabilir. Video yayınlamadan önce Minecraft'ın sözleşmesini inceleyip kısıtlamalara dikkat ettiniz mi? Şuradan okuyabilirsiniz:

Telif hakkı ihlali sadece yazılımı çalmak değildir. Videoda kullanılan yazı tipinden oyundaki müziğe kadar her şey telif hakkı ihlali olabilir. Video yayınlamadan önce Minecraft'ın sözleşmesini inceleyip kısıtlamalara dikkat ettiniz mi? Şuradan okuyabilirsiniz:

Hocam bende onu anlatıyorum işte kendi sesim var intro yok sadece Minecraft ve kendi sesim onu anlamadınız?
Siz yazımı doğru okumadınız beni tehdit edip sahte telif attılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı