Telif Hakları İhlali DMCA Uyarısı Nedir?

bershead

Kilopat
Merhabalar, ben 16 yaşındayım. Bir gün bir programla ilgili eklenti buldum ve ücretli eklentiyi ücretsiz bir şekilde o siteden indirdim. Yaşımın vermiş olduğu cahillikle gittim ve YouTube kanalımda insanların bu eklentiyi nasıl ücretsiz bir şekilde indirebileceklerine dair video çektim, 5 bin görüntülenme aldı. Eklentinin sahibi benimle iletişime geçti ve dava açmak istiyor. DMCA tarafından mail aldım, bir şeyler yazıyor ama aklım kesmedi. Size sormak istediğim sorular var ve ailemin bundan haberi yok. Lütfen yardım edin, dönüşlerinizi bekliyorum hapse girebilirim.

Telif haklarını ihlal etmen sonucu koruma kurumunca dava açılma riskini almışsın.

Özür dile ve yanlışlık yaptığını söyle.

Davaya gider senin adına iyi olmaz.

Telif haklarını ihlal etmen sonucu koruma kurumunca dava açılma riskini almışsın.

Özür dile ve yanlışlık yaptığını söyle.

Davaya gider senin adına iyi olmaz.

Özür diledim yaşımın küçük olduğunu söyledim, o zaman benim pluginimi sitemden satın al dedi plugin 70$ falan, onu alacak gücüm yok. Annem korona ailecek karantinaya girdik çalışan yok evde maddi durumum el vermiyor. YouTube hesabım yaklaşık 2bin aboneye sahip reklamınızı yapayım falan dedim cevap vermediler. Ne yapacağım allahım çıldırcam ya

Özür diledim yaşımın küçük olduğunu söyledim, o zaman benim pluginimi sitemden satın al dedi plugin 70$ falan, onu alacak gücüm yok. Annem korona ailecek karantinaya girdik çalışan yok evde maddi durumum el vermiyor. YouTube hesabım yaklaşık 2bin aboneye sahip reklamınızı yapayım falan dedim cevap vermediler. Ne yapacağım allahım çıldırcam ya
'O zaman 70 Dolar öde' mi? Resmi mail olduğuna emin misiniz hocam?

Özür diledim yaşımın küçük olduğunu söyledim,, o zaman benim pluginimi sitemden satın al dedi plugin 70$ falan, onu alacak gücüm yok. Annem korona ailecek karantinaya girdik çalışan yok evde maddi durumum el vermiyor. YouTube hesabım yaklaşık 2bin aboneye sahip reklamınızı yapayım falan dedim cevap vermediler. Ne yapacağım allahım çıldırcam ya.

Sakin ol ve şu an için paranın ve zamanın olmadığını söyle.
Reklamlarını yapmayı teklif ederken "YouTube ve Sosyal medya" de.

Yaşın küçükse pek takacakların sanmam gibi bir yanılgıya düşme.

Geri
Yukarı