Rehber Tell Me Why'ın full hali ücretsiz bir şekilde nasıl Steam hesabına eklenir?

Bu SS hangi Steam hesabına ait? Bana ücretsiz bir oyunu bu şekilde kütüphanesine ekleyip ban yiyen birini gösterebilir misiniz? Evet, daha önce kimseye asla bir şey olmadı bu kullanılan yöntem ile fakat ben her ama her ihtimale karşı sorumluluk almadığımı dile getirdim. Bu benim bir şeylerden kaçtığım anlamına gelmemekle beraber illa bu oyunu kütüphanenize alın demedim kimseye.

Ayrıca bu oyun için ülkenin limit koyduğu falan yok. Söylediğiniz şey doğru sanılan yanlış bir bilgi. Dontnod oyununu Çin ve Türkiye gibi yerlerden kendi isteğiyle çekme kararı alıyor. Türkiye gelip “Biz bu oyuna izin vermiyoruz” demiyor.

Üstüne yine bastıra bastıra söylüyorum. Bu oyun ücretsiz verilen bir oyun olmakla beraber alırken bir fatura bile verilmiyor ücretsiz olduğu için. Görmediniz sanırım fakat burada Zula Avrupa, Wolfteam Classic örneklerini de verdim. İnsanlar ücretsiz bir oyuna ulaşmak için bu yöntemleri kullandıkları zaman hiçbir sorun olmuyor.

"Bir şey olmaması, olmayacağı anlamına gelmiyor" diyorsunuz fakat bu zamana kadar insanlara bir şey olmadıysa demek ki Steam'in bir bildiği var.
Ayrıca şu mesajı kaynaklandırmamışsınız. Sizin yerinize ben kaynaklandırayım.

Bu görselde gördüğümüz uyarı asla ama asla ücretsiz bir oyunu alırken gelmiyor. Gelmemesinin sebebini defalarca söyledim zaten. Burada parayla oyun almadığın için tespit edilecek hiçbir şey yok.

Son düzenleme:
Bu yöntem ban yedirmez!
Bu yöntemi şöyle düşünün: İşiniz çıktı ve Birlaşik Krallık'a gideceksiniz. Uçağınızı aldınız ve gittiniz. Burada da Türkiye'de bulunmayan birkaç oyun var. Yalnızca 1 veya 2 tanesi gümrükte sorun çıkarmaz. Eğer çokça alırsanız gümrükten geçmez o oyunlar. Aynı şekilde bu oyunların tamamına rahatça erişmek için Birleşik Krallık'ta yaşamınızı sürdürmeniz gerek.
Aynı şeyi dijital olarak düşünün. Steam, geçici adres değişikliğiyle alınan ücretsiz ve sadece 1 oyunda sıkıntı çıkarmaz. Eğer bu sayı 2, 3, 4 veya 5 gibi yüksek sayılar olursa hesap banlanabilir. Banlanmamak için kalıcı olarak adres değişikliği yapmak gerekir. Tekrar söylüyorum: Geçici adres değişikliğiyle alınan ücretsiz oyun Steam'den banlanmanıza sebep olmaz.
Bu yazıyı okuduysanız banlandığınızda sorumluluk kabul etmediğimi anlamanızı isterim.

Aldım çok teşekkürler acaba nasıl bir oyun merak ettim. Engellenecek ne yapmış olabilir.

Hocam oyunun yapımcısı Türkiye, arabistan, Rusya gibi ülkelerde muhafazakar kesim çok fazla olduğu için oyunu yasaklamış. Kısacası adam beni buralarda yerler demiş.

Microsoft Store üzerinden daha kolay. Üçüncü sayfada arkadaşın attığı linke girin, get'e tıklayın sizi hesap giriş bölümüne yönlendirecek. Oradan hesabınıza girin, sonrasında hesabınıza geliyor direkt. Bir sıkıntı olmadı, Store'u kontrol ettim indirebiliyorum. Kütüphanem bölümünde gözüküyor.

Arkadaşlar ban için bu kadar düşünmenize gerek yok aslında.
Yandex ile telefon numarası olmadan Hotmail açılabiliyor, bu Hotmail ile de Steam hesabı açıp oradan oyunu alabilirsiniz.
Yeni hesap olduğundan ban yerse de sıkıntı olmaz.

Microsoft Store üzerinden aldım az önce. Yine de paylaşım için teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…