Telli iplerle SSD sabitlenebilir mi?

Dinozoflar

Hectopat
Herkese iyi akşamlar, iyi sosyaller. Yeni bir Samsung SATA SSD aldım fakat kasaya takmak için uygun aparatlarım yok, şimdilik uğraşmak istemedim. Ama kasa içinde sallanmadan sabit durması için geçici olarak şu klasik içinde kablo veya tel olan IP'lerle bağladım ve sabitledim. Sorum şu, kasanın içi sonuçta 70-80 dereceleri bulabiliyor, o iplerin kasanın içinde bulunması herhangi bir tehlike arz eder mi?

20230311_204547.jpg
20230311_204542.jpg

Herkese iyi akşamlar, iyi sosyaller. Yeni bir Samsung SATA SSD aldım fakat kasaya takmak için uygun aparatlarım yok, şimdilik uğraşmak istemedim. Ama kasa içinde sallanmadan sabit durması için geçici olarak şu klasik içinde kablo veya tel olan IP'lerle bağladım ve sabitledim. Sorum şu, kasanın içi sonuçta 70-80 dereceleri bulabiliyor, o iplerin kasanın içinde bulunması herhangi bir tehlike arz eder mi?

Eki Görüntüle 1698069Eki Görüntüle 1698070
Kasanın içi 80 dereceyi buluyorsa sistem yanmak üzeredir muhtemelen.

Eki Görüntüle 1698069Eki Görüntüle 1698070

10 numara olmuş bence.

Kasanın içi 80 dereceyi buluyorsa sistem yanmak üzeredir muhtemelen.
😁😁 Kasamın ön fanları çalışmıyor dolayısıyla hava akışı pek iyi değil. İlerde sistemi baştan aşağı yenileyeceğim ama şu an hafif tozlu bir ortamda, ortalama 70 derecelerde aleti bırakmak zorunda kalıyorum.

Diğer arkadaşlara da çok teşekkür ediyorum içimi rahatlattınız.

Eki Görüntüle 1698089

3 aydır HDD öyle köşede duruyor hocam. SSD'ye o halde hiçbir şey olmaz.
Hocam senin HDD hamam böcekleriyle çay içer bayağı dışa dönük arkadaş :D

Geri
Yukarı