Telltale'ın The Walking Dead serisi

339330

Hectopat
Arkadaşlar dizi olan The Walking Dead ile oyun olan The Walking Dead arasında bağlantı var mı? Diziyi izlemedim (Tırsağın önde gideniyim ve korkmaktan gram keyif almam) ama oyunu çok övüyorlar ve The Wolf Among Us'a da bağlanmışken oynamayı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar dizi olan The Walking Dead ile oyun olan The Walking Dead arasında bağlantı var mı? Diziyi izlemedim (Tırsağın önde gideniyim ve korkmaktan gram keyif almam) ama oyunu çok övüyorlar ve The Wolf Among Us'a da bağlanmışken oynamayı düşünüyorum.
Kendisi benim en sevdiğim ilk 3 oyun serisinden biri. Dizi ile bağlantısı yok. Oynamanızı şiddet ile öneririm.

Diziyle alakası var ama karakterler ve hikaye birazcık farklı. Oyunun övünmesi az gelir. Çünkü oyun çok çok çok iyi. Ben şu an 2'ye kadar bitirdim diğerlerini sistemim kaldırmıyor. Hikayesi karakterleri oyunun amacı harika. Oynadıktan sonra hayatım değişti. Aileme sımsıkı bağlanmayı, hepimizin bir gün öleceğini, yaşam mücadelesi vermeyi, korumayı, babalık yapmayı ve en önemlisi duygusal yönden beni çok etkiledi. Hiçbir şeye ağlamayan ben bu oyun sayesinde her şeye ağlamaya başladım hayatı ve ailemi önemsedim. Oyuna bir kere bağlanınca oyun karakterlerinin ölümüne bile ağlıyorsunuz. Spoiler vermeden konustum. Oyunu indirin oynayın hikayeli oyunlar seviyorsan gerçekten oyunu çok seveceksin.

Arkadaşlar dizi olan The Walking Dead ile oyun olan The Walking Dead arasında bağlantı var mı? Diziyi izlemedim (tırsağın önde gideniyim ve korkmaktan gram keyif almam) ama oyunu çok övüyorlar ve the Wolf Among Us'a da bağlanmışken oynamayı düşünüyorum.

TWD dizisinden korkanı ilk kez duydum :D ben gülüyorum onu izlerken :D.

Diziyle bağlantısını bilmiyorum. Geçen ay HumbleBundle'dan 5 liraya Bundle paketi almıştım. İçinde Oxenfree, The Walking Dead, The Walking Dead 400 Days, Batman: The Enemy Within oyunları vardı. Bir göz gezdirin isterseniz.

IMG_20200723_100955.jpg

Sezon 2 > sezon 1 > final sezon > sezon 3

Sezon 1; lee güzel karakter, en sevdiğim karakter ama aptal biraz. Oyunda çok sadece durup gereksizce baktığımız yer var, ölmemesi gereken kişilerin öldüğü çok yer var ama sezon 3'ten iyi. Teknik olarak iyi değil ama 2012'den olduğu için bir şey diyemem.

Sezon 2; en sevdiğim sezon, gereksiz ölen çok kişi var yine ama yolculuk hikayesini anlatmasını çok seviyorum. 2014'de çıktı ve teknik açıdan doğal olarak sezon 1'den daha iyi. Sevmediğim tarafıysa bir karakteri çok seviyorsunuz ama ya ölüyor ya gidiyor.

Sezon 3; böyle bir Sezon'un varlığını kabul etmiyorum. Tek artısı teknik ve grafik anlamında iyi olması.

Final sezon; teknik anlamda ve grafik olarak çok güzel, oyun yapılırken teltale battı ama skybound hikayeyi tamamlamış yani oyun eksik değil ama kısa. Ayrıca final olmasına rağmen devamı getirilebilir bir hikayesi var. Final olmamalıydı diye düşünüyorum. Eksi olarak dediğim çok kısa. Oyuna doymadan yarıda bitmiş gibi oldu benim için. Anlattığı hikayeyi de pek sevmedim ama 3'ten iyidir.

TWD dizisinden korkanı ilk kez duydum :D ben gülüyorum onu izlerken :D.
Diziyle bağlantısını bilmiyorum. Geçen ay HumbleBundle'dan 5 liraya Bundle paketi almıştım. İçinde Oxenfree, The Walking Dead, The Walking Dead 400 Days, Batman: The Enemy Within oyunları vardı. Bir göz gezdirin isterseniz.

Eki Görüntüle 621709
Kanka bu oyunların indirimleri hali bile daha pahalı nasıl 5 liraya satıyorlar ki babalarının hayrına yapmadıkları belli.

Geri
Yukarı