Temel matematik için öneri

eminallen

Hectopat
Mezunum ve matematikte dört işlem hariç basit denklemler gibi temel konuları baştan almak istiyorum bunun için hangi kaynak önerirsiniz. Antrenmanlarla matematik 1 bana zaman kaybı geldi okuduğum kadarıyla o yuzden karekok 0 ile başlamak istiyorum. Önerileriniz nedir?

Ayrıca temeli attıktan sonra tempoyu arttırıp sene sonunda 25 TYT 20 AYT görme imkanım var mıdır?

Mezunum ve matematikte dört işlem hariç basit denklemler gibi temel konuları baştan almak istiyorum bunun için hangi kaynak önerirsiniz. Antrenmanlarla matematik 1 bana zaman kaybı geldi okuduğum kadarıyla o yuzden karekok 0 ile başlamak istiyorum. Önerileriniz nedir?

Ayrıca temeli attıktan sonra tempoyu arttırıp sene sonunda 25 TYT 20 AYT görme imkanım var mıdır?
Hocam mert hocanın matematiğe ilk adım kampı var kitap ile gidiyor kitabı almanı tavsiye ederim yine de bi üzerinden geç konuyu pekiştir sonrasında tyt ilk adım kampı var orayı da aynı şekilde bitir pekişsin sonrasında 70 günde tyt matematik ve ayt kamplarına geçebilirsin mert hocanın işlediği test kitaplarını ihmal etme çok faydasını göreceksiniz.

Hocam mert hocanın matematiğe ilk adım kampı var kitap ile gidiyor kitabı almanı tavsiye ederim yine de bir üzerinden geç konuyu pekiştir sonrasında TYT ilk adım kampı var orayı da aynı şekilde bitir pekişsin sonrasında 70 günde TYT matematik ve AYT kamplarına geçebilirsin mert hocanın işlediği test kitaplarını ihmal etme çok faydasını göreceksiniz.

Temel için matematiğe ilk adım gibi bir kamp izliyordum fakat kaynak arıyorum kendime onda kararsız kaldım biraz.

Seni tanımıyorum fakat hedeflerin yüksek değil yani başarabilirsin kolayca.

Hedefim aslında ortalama 25 TYT matematik 16-20 arasında AYT matematik ile oluyor eşit agırlık oldugum için diger dersleri rahatlıkla yapacağımı düşünüyorum.

Sadece Matematikse istediğin piyasada iyi denilen bir kaynaktan soruları hızlı değil anlayarak farklı yöntemlerle çözmeyi deneyebilirsin. Bunun bana çok katkısı olmuştu. Daha sonra başka bir kaynağa geçip hızlandırdım kendimi çünkü alternatif biliyorum sakin kalabiliyordum

Sadece matematikse istediğin piyasada iyi denilen bir kaynaktan soruları hızlı değil anlayarak farklı yöntemlerle çözmeyi deneyebilirsin. Bunun bana çok katkısı olmuştu. Daha sonra başka bir kaynağa geçip hızlandırdım kendimi çünkü alternatif biliyorum sakin kalabiliyordum.

Öneriniz için teşekkür ederim dedigim gibi edebiyat ve diger sözel dersler için planım var o yüzden matematiği nasıl ilerletmem hakkında kafamda yol oturtturabilirsem ilerleyen dönemlerde tempoyu arttıracagım.

Temel matematik için karekok matematik 0 kitabını önerir misiniz?

Geri
Yukarı