Temel seviye Python Udemy kurs önerisi

hitsizler

Centipat
Daha fazla  
Sadece biraz C dili biliyorum ama vize final soruları kadar sadece çok değil. Hem siber güvenlik için hem de çok yaygın bir dil olduğu için Python'a başlayacağım. Udemy kurs önerisi verir misiniz?

Bu kursa katılım çok fazla ve puanı da yüksek daha iyi önerisi olan varsa söyleyebilir.

Bu kurs sana bir şey katmaz. Herhangi bir programlama dilinin temellerini biliyorsan başka bir dilin temellerini öğrenmen en fazla 1-2 gün sürer. Aynı şeyleri sadece daha farklı bir syntax'la yazıyorsun. Kod yazımında değişen bir şey yok.

Programlama yapmak, dillerin nasıl yazıldığını öğrenerek değil de programlamanın nasıl yapıldığını öğrenerek yapılıyor.

Bu kurs sana bir şey katmaz. Herhangi bir programlama dilinin temellerini biliyorsan başka bir dilin temellerini öğrenmen en fazla 1-2 gün sürer. Aynı şeyleri sadece daha farklı bir syntax'la yazıyorsun. Kod yazımında değişen bir şey yok.

Programlama yapmak, dillerin nasıl yazıldığını öğrenerek değil de programlamanın nasıl yapıldığını öğrenerek yapılıyor.
Aslıda dediğini biliyorum yeni bir dile baktığımda sadece baştaki yazının örneğin "printf" komutunun değiştiğini gözlemliyorum peki ne önerirsin ne yapmalıyım ?

Aslıda dediğini biliyorum yeni bir dile baktığımda sadece baştaki yazının örneğin "printf" komutunun değiştiğini gözlemliyorum peki ne önerirsin ne yapmalıyım?
İstediğin ve bana kalırsa ücretsiz bir yerden temelini atabilirsin birkaç günde. Ondan sonrada proje geliştirip kendine sürekli bir şey katman ve öğrenmen gerekiyor.

Python'la yazılan projeleri incele, seviyene uygun olanları yapmaya çalış. Onları yapa yapa tecrübe kazanacaksın, bir yandan da araştırmaya devam edeceksin. Öyle öyle ileriye doğru gideceksin.

Geri
Yukarı