Temel Sistem Aygıtı Sürücüsü Sorunu

uzymsrlg

Decapat
İyi günler technopat kullanıcıları Packard Bell EN TV11HC model bir bilgisayarım var. Bilgisayarımda yaşadığım sorunlardan dolayı sistemimi Windows 10' a yükselttim. Önceden yaşadığım sorunları çözebildim fakat sürücüleri indirmekte bir sorun yaşıyorum.
375104

Temel sistem aygıtlarını bir türlü yükleyemedim. Ethernet bağlantımla ilgili de sorun yaşıyorum ve bu yüzden olabileceğini düşündüm. Önceden açılan konulara baktım. Oradaki yöntemleri denedim fakat çözemedim yardımcı olursanız sevinirim. İyi günler

BIOS' um güncel değil fakat sitedeki sürücüleri de denedim.
Packard Bell sitesinde ki sürücüleri denediniz mi ? ve güncel BIOS yüklü mü diye kontrol ettiniz mi ?
ilginize teşekkür ederim sürücü sorununu çözebildim şimdi ama ethernetle ilgili hala sorun yaşıyorum bağlantım 5 dakikada bir gidiyor sorunu gider deyince düzeliyor fakat bunu sürekli tekrarlıyorum bununla ilgili bir fikriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Donanım kimliklerini paylaşın.
PCI\VEN_14E4&DEV_16B5&SUBSYS_06471025&REV_10
PCI\VEN_14E4&DEV_16B5&SUBSYS_06471025
PCI\VEN_14E4&DEV_16B5&CC_020000
PCI\VEN_14E4&DEV_16B5&CC_0200

Ethernet sürücüsünün donanım kimlikleri bunlar. BIOS' u güncellemeye karar verdim, üreticinin kendi sitesinden indirmeme rağmen sürekli "please update to the same type of bios (v1.x)" hatasını alıyorum. Yanlış BIOS' u indirdiğim için olduğunu öğrendim. Bilgisayarım packard bell easynote EN TV 11HC.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı