Teminatlı kredi kartı nasıl alınır?

Burak69

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Teminatlı kredi kartı nasıl alabilirim? Geçen gün garanti sistem 700 TL ver 1000 TL'lik kredi kartı önerdi. Bankacı genel müdürlük değerlendircek dedi bir gün sonra gittim red çıktı. Şimdi benim geçmişte kredi kartlardan 3 tanesi avukatlık olmuştu. Aradan 4-5 sene geçti ama. Şu an hiç kredi kartım yok. İcra dosyamda yok. Sigortalı bir işe yeni girdim 1 Haziran 2023 işe giriş sigortam yapılmıştı fakat şu an herhangi bir sigorta primim sisteme işlenmemiş. Kredi puanım sıfır. Yardımcı olursanız sevinirim biraz üstün körü gibi oldu ama sorarsanız açıklarım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Teminatlı kredi kartı nasıl alabilirim? Geçen gün garanti sistem 700 TL ver 1000 TL'lik kredi kartı önerdi. Bankacı genel müdürlük değerlendircek dedi bir gün sonra gittim red çıktı. Şimdi benim geçmişte kredi kartlardan 3 tanesi avukatlık olmuştu. Aradan 4-5 sene geçti ama. Şu an hiç kredi kartım yok. İcra dosyamda yok. Sigortalı bir işe yeni girdim 1 Haziran 2023 işe giriş sigortam yapılmıştı fakat şu an herhangi bir sigorta primim sisteme işlenmemiş. Kredi puanım sıfır. Yardımcı olursanız sevinirim biraz üstün körü gibi oldu ama sorarsanız açıklarım.
Garanti veriyor diye biliyorum. WhatsApp grup linki paylaşmak serbest olsa link atardım. DennisPay kanalına bir bak.

Siz yanlış anlamışsınız.
Garanti/Yapı Kredi/Kuveyt Türk senin paranın 70% veriyor.
Yani 1000 yatır 700'luk kart al gibi.
Al Baraka/Turkiye finans ise paranın 100% limit olarak veriyor.
Onay diye bir şey yok.

İster 10,000 yatır 7, 000-10, 000'lik kart al.

Ister 100,000 yatır 70, 000-100, 000 kart sahibi ol.
Banka için risk sorun yok.
Bu para blokeli olacak hemen çekilmeyecek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Siz yanlış anlamışsınız.
Onay diye bir şey yok.
Sen paranı peşin verip 6 ay blokeli bankaya verecekisn...neyin onayı?

Bu para blokeli olacak hemen cekilmyecehocam
Hocam anladımda bunu ben keyfi yapmadım bankacı öyle söyledi önündeki ekrana öyle düşmüş. Bende dediği gibi 700 yatırdım. Sonra genel müdürlüğün onaylamasını bekleyeceksin dedi. Yarın gel tekrar sorgulayacaz dedi bende ertesi gün gittim. TC mi verdim red çıktı dedi

Siz yanlış anlamışsınız.
Onay diye bir şey yok.

Bu para blokeli olacak hemen çekilmeyecek.
Veya bankacı yanlış yorumladı heralde. Terstenmi anladı

Teminatlı kart için 2000TL atıp deneyin. İstediğiniz limitten düşük para yüklemeyin.
Bende iki hafta sonra kuveytte deniyecem hocam. Bu sabah mobil uygulamasını indirip hesap açtım kuveytten müşterisi oldum yani

Bende iki hafta sonra kuveytte deniyecem hocam. Bu sabah mobil uygulamasını indirip hesap açtım kuveytten müşterisi oldum yani
2000 yatırıp 5.000 istemeyin..
Yapı kredi/Garanti/Kuveyt Türk
2000 TL için 1400 TL limitli kart verecek..
Varsa yakında Al Barak/Türkiye finans şubesi o zaman 2000 TL paraya 2000 limitli kart sahibi olursun..

2000 yatırıp 5.000 istemeyin..
Yapı kredi/Garanti/Kuveyt Türk
2000 TL için 1400 TL limitli kart verecek..
Varsa yakında Al Barak/Türkiye finans şubesi o zaman 2000 TL paraya 2000 limitli kart sahibi olursun..
Anladım hocam. Ben kuveytten basvurucam iki hafta sonra dediginiz gibi yapicam. Son olarak hocam benim kredi puanım sıfır olarak gözüküyor. Teminatlı kredi kartının borcunu düzenli ödeyip asgari değil bilhassa dönem borcunun tamamını düzenli ödersem kaç ay sonra iyi bir kredi puanı elde ederim

Anladım hocam. Ben kuveytten basvurucam iki hafta sonra dediginiz gibi yapicam. Son olarak hocam benim kredi puanım sıfır olarak gözüküyor. Teminatlı kredi kartının borcunu düzenli ödeyip asgari değil bilhassa dönem borcunun tamamını düzenli ödersem kaç ay sonra iyi bir kredi puanı elde ederim
Ayda 50 puan şeklinde yavas yavas çıkacak.

Önce 500 puan olacak sonra 550-600-650 gibi..
Yaklaşık 1 yıl sürecek yavas yavas işleyen bir sistem bu.

Geri
Yukarı