Çözüldü Temiz kurulum ile bilgisayarı sıfırlamak arasındaki fark nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Birinde diskteki tüm dosyaları silip işletim sistemini hasarsız, temiz bir imajdan yeniden yüklüyorsunuz (temiz kurulum).

Diğerinde ise elinizdeki mevcut işletim sistemi dosyalarını koruyarak sadece kişisel kullanıcı dosyalarını siliyorsunuz. Hasarlı Windows dosyaları zaman zaman onarılamayabiliyor (sıfırlama).
Birinde diskteki tüm dosyaları silip işletim sistemini hasarsız, temiz bir imajdan yeniden yüklüyorsunuz (temiz kurulum).

Diğerinde ise elinizdeki mevcut işletim sistemi dosyalarını koruyarak sadece kişisel kullanıcı dosyalarını siliyorsunuz. Hasarlı Windows dosyaları zaman zaman onarılamayabiliyor (sıfırlama).

Son düzenleme:
Çözüm
Birinde diskteki tüm dosyaları silip işletim sistemini hasarsız, temiz bir imajdan yeniden yüklüyorsunuz (temiz kurulum.

O zaman temiz kurulum yapmam daha iyi olacaktır değil mi?

Geri
Yukarı