Çözüldü Temiz kurulum sonrası NVIDIA driver güncellenmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Drachen R50

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba SSD Upgrade'i sonrası temiz kurulum ile Windows 11 kurdum, NVIDIA'nın sitesinden kendime uygun olan RTX 2060S driveri yüklüyorum ancak GeForce Experience'tan en son sürücüyü kuramıyorum. İndirme %100 olduktan sonra sürücü yüklemesi başarısız hatası veriyor. DDU ile kaldırıp tekrar yükledim düzelmedi, ne yapmalıyım?

Çözüm
Sorunu çözdüm. Otomatik olarak yükle seçeneğini seçince açılan Experience'de tekrar indirme işlemini başlattım ve sorun çözüldü, teşekkürler.
Experience'tan yükleme hatası uygulamanın güncel olmayışından kaynaklı. Experience'ı birkaç kere kapatıp tekrar aç kendi kendini güncelleyecek. Öyle 2-3 kere yap sonra uygulama üzerinden indir ya da hiç uğraşma direkt NVIDIA sitesinden sürücüleri indir öyle kur. Experience sürümü 3.26.0.160 olması lazım son güncel.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorunu çözdüm. Otomatik olarak yükle seçeneğini seçince açılan Experience'de tekrar indirme işlemini başlattım ve sorun çözüldü, teşekkürler.

Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı