Temiz kurulumda hata yapıldığı nasıl anlaşılır?

Lawrence Barnes

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. UEFI ile temiz kurulum yaptım. Bilgisayarımda sadece 512 GB SSD var. Disk biçimlendirme yerinde bir sürü şey vardı hepsini sildim SSD'yi 476 GB gösteriyordu onu da biçimlendirdim. Sadece 476 GB'lik SSD kalmıştı. Sonra bir videoda gördüm sanırım diye düşünüp yeni seçenegine bastım iki tane daha ufak disk boyutu oluştu. Birisi 150 MB boyutundaydı yanında msr ayrılmış yazıyordu diğeri de ufak boyutlardaydı yine yanında sistem yazıyordu. SSD'yi seçip kurulumu bitirdim. Acaba hiç yeni seçeneğine basmamam mı gerekiyordu? Sadece SSD mi kalmalıydı? Bir de bilgisayar açıldıktan sonra birden ekran gidip geldi donanım ayarlarınız değiştirildi bilgisayarı yeniden başlatın diye bir uyarı aldım. Acaba yanlış bir şey mi yaptım? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Dosya Ekleri

• IMG_20220819_044448.jpg
    IMG_20220819_044448.jpg
    74,5 KB · Görüntüleme: 21
Yanlis bir sey yapmamissin. Ister yeni de ister direk devam et ayni seyler, devam et dediginde kendisi otomatik olarak olusturuyor o ekstra diskleri zaten. Ekran gidip gelmesi de normal. Suruculeri tanimliyor sistem. Bende de oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı