Temiz Windows 10 kurulumu nasıl yapılır?

Herkese merhabalar. Ben yeni bir üyeyim ve kendimce büyük bir sorunum var. 2012 senesinde vatanbilgisayar'dan çok güzel toplama bir masaüstü bilgisayar aldım. 2014'ün sonuna kadar kullandım ancak bilgisayara format atma isteği duydum. Kendim bu konuda bilgili olmadığım için vatanbilgisayar'a götürdüm biz hallederiz dediler. 1-2 saate biter dediler ancak akşama kadar bekledim ama bilgisayarı format atılmış bir şekilde geri aldım. Bundan birkaç gün sonra windows orijinal değil diye hata vermeye başladı ancak bilgisayarım sorunsuz çalışıyordu sadece masaüstü arka planı kendiliğninden kararıyordu o kadar. Meğersem crack ,win 7 kurmuşlar. Sebebini anlamadığım halde. Bu zamana kadar sabrettim ama artık kendim format atma istiyorum. Ne olur bana yardımcı olun.

Not: Çok fazla bilgisayar bilgim yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Temiz Windows 10 kurulumu yaparsın fakat lisanslı olmaz, yani Windows 10 geçmek için önce lisanslı Windows 7 veya Windows 8.1 format atman gerek.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı