Windows 10 temiz kurulumu nasıl yapılır?

M.tombul

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Windows 8.1 kullanıcısıydım fakat internet üzerinden bulduğum lisans anahtarıyla etkinleştirmiştim. Windows 10'a rezerve ettim fakat bildirimin gelmesini beklemeden mediacrationtool'u indirdim. Elimde iso dosyası olsun diye başka bilgisayar için tıkladım ama indirdiğim iso dosyasını USB'ye yazamadım, DVD'ye de yazmadım. DVD reader'im bozuk. Direkt setup'tan yükseltim. Windows 10 yükseldi etkinleştirildi de dedi ama ben yükseltme yerine temiz format atmak istiyorum. Çünkü her zaman win8.1'i yükleyip 10'a yükseltmek zor iş, birde dediğim gibi lisans kodumu internetten buldum. Yükseltme yerine format atabileceğim iso dosyası var mıdır? Varsa etkinleştirmesini nasıl yaparım? Başka bilgisayar için seçeneği yerine yerine bu bilgisayara seçeneğini mi seçmeliydim? Bu 3 soruma yanıt verirseniz çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı