Temizlik Sonrası Bilgisayar Oyunlarda Kitlenme ve Mavi Ekran

MertErol

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayar çok fazla tozlanmıştı. Kasayı açtım elektrik süpürgesi ve fırça yardımıyla parçalara bastırmadan temizledim. İlk düğmeye bastığımda PC açılamdı ama kabloları bastırınca açılmaya başladı bu seferki hatamda CS:GO gibi çok fazla zorlamayan oyunlarda bilgisayarda sıkıntı yok ama FIFA17'ye girdiğimde bazen çesitli kodlarla mavi ekran veriyor. Bazen hiç mavi ekran vermiyor görüntü donuyor ve haporlerden dııır diye bir ses geliyor. Nasıl çözebilirim sorunu?

Bilgisayar çok fazla tozlanmıştı. Kasayı açtım elektrik süpürgesi ve fırça yardımıyla parçalara bastırmadan temizledim. İlk düğmeye bastığımda PC açılamdı ama kabloları bastırınca açılmaya başladı bu seferki hatamda CS:GO gibi çok fazla zorlamayan oyunlarda bilgisayarda sıkıntı yok ama FIFA17'ye girdiğimde bazen çesitli kodlarla mavi ekran veriyor. Bazen hiç mavi ekran vermiyor görüntü donuyor ve haporlerden dııır diye bir ses geliyor. Nasıl çözebilirim sorunu?
Dostum hoparlörden dııır diye ses geliyorsa sıkıntı ramlerle alakalı olabilir. Benimde başıma gelmişti aynı olay ramleri çıkarıp tekrar taktım düzelmişti. Sende de işe yararmı bilmem ama denemekte fayda var.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı