Temizlik sonrası RX 570 çalışmıyor

TurquaiseM

Decapat
Selamlar, yeni SSD almıştım onu takmak için bilgisayarı açtım, önce içine soğuk fön makinesiyle hava tuttum tozlar için sonra Harddisk'i söküp SSD taktım, bilgisayarı çalıştırdım açılıyor ama görüntü gelmiyordu, hiçbir şekilde görüntü alamadım. Ekran kartı yeni sayılır kapatmadan önce zaten oyun oynuyordum, hiçbir sorun yoktu. Bilgisayarcıya verdim SSD'yi kurup format atsın diye o da çalıştıramadı. Sizce sorun nedir şimdiden teşekkürler.

Selamlar, yeni SSD almıştım onu takmak için bilgisayarı açtım, önce içine soğuk fön makinesiyle hava tuttum tozlar için sonra Harddisk'i söküp SSD taktım, bilgisayarı çalıştırdım açılıyor ama görüntü gelmiyordu, hiçbir şekilde görüntü alamadım. Ekran kartı yeni sayılır kapatmadan önce zaten oyun oynuyordum, hiçbir sorun yoktu. Bilgisayarcıya verdim SSD'yi kurup format atsın diye o da çalıştıramadı. Sizce sorun nedir şimdiden teşekkürler.
Harddiskinizi geri takıp deneyin. Eğer çalışırsa SSD'de bir arıza var demektir.

O zaman monitörden gelen kabloyu anakart üzerindeki çıkışlara takıp görüntü almayı deneyin. Onboard Grafik çalışıyorsa Ekran Kartından olduğu garantilenir.
şuan o şekilde çalıştırdım ama aklım almıyor dün oyun oynadığım ekran kartı bugün nasıl böyle
T
Tamam ozaman başka %90 ekran kartınızda sıkıntı. Anakarta bi göz gezdirin patlak kondansatör falan var mı?
bi sıkıntı yok gözüküyor

Geri
Yukarı