Temizlik yaptıktan sonra bilgisayara görüntü gelmiyor

marabaccci

Hectopat
Beyler YouTube'a termal macun değiştirmek ve fan temizliği yapmak için bir video buldum. Benim notebook ile aynı tipte vidalar falan aynı yerde neyse işte fanı temizledim. Işlemci fanının kablosunu taktım. Vidaları taktım sonra kapattım. Batarya ve adaptör yuvalarına yerleştirdim. Güç düğmesine bastıktan sonra güç düğmesi ve Notebook'un çalıştığını belirten ışıklar yanıp sönüyor ve içinde fan dönmesi gibi bir ses geliyordu. O sesin HDD Caddy'ye taktığım 5400 RPM HDD'den geldiğini fark ettim. Sonra bilgisayarın içindeki statik elektriği boşaltmak için adaptörü ve pili çıkarıp 15 saniye boyunca güç düğmesine basılı tuttum. Sonra pilin sarj olmasını beklemek için içeri gittim. Geldiğimde bismillah dedim ve düğmeye bastım. Evet bilgisayarım çalışıyordu ama bir sorun vardı. Ekranda hiçbir görüntü yok. Fanlar dönüyor bilgisayar ısınıyor fakat ekranda hiçbir şey yok. Bilgisayarı HDMI ile televizyona bağladığımda TV'ye de herhangi bir görüntü gelmedi. Bir yardıma ihtiyacım var. Şimdiden teşekkür ederim.
Notebook modeli Satellite C55-A-1Q1
İçinin fotoğrafını ekte belirttim. Şimdiden teşekkürler

Dosya Ekleri

• 1599304530232855359761.jpg
    1599304530232855359761.jpg
    721,7 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı