Temp dosyalarını silmek bilgisayara zarar verir mi?

• Konuyu başlatan sirx
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 171

sirx

Picopat
Bilgisayarda yer açmak için Temp'teki dosyaları silecektim ancak aralarında isimlerinde Chrome olan klasörler ve bilgisayardaki klasik profil fotoğrafımın (ekteki) olduğunu gördüm. Bunları silmem bilgisayara herhangi bir zarar verir mi?

1704727118301.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarda yer açmak için Temp'teki dosyaları silecektim ancak aralarında isimlerinde Chrome olan klasörler ve bilgisayardaki klasik profil fotoğrafımın (ekteki) olduğunu gördüm. Bunları silmem bilgisayara herhangi bir zarar verir mi?

Eki Görüntüle 2078440

Hayır, vermez. Bu dosyalar RAM'de bir süre kalmış atık dosyalar. Rahatlıkla silebilirsiniz.

Eki Görüntüle 2078440

Temp klasörü bildiğin çerez klasördur bende siliyorum hafıza açısından büyük önemi var.

Eki Görüntüle 2078440

Hayır hiçbir zararı yoktur tam tersi yer açmak için düzenli boşaltılmalıdır orada çok fazla gereksiz dosya birikebiliyor kısa sürede bende temizliyorum.

Zarar vermiyor diye duydum fakat nerede olduğunu bilmiyorum.

Geri
Yukarı