%Temp% dosyasındaki dosyalar silinmiyor

Random arkadaş

Hectopat
Daha fazla  
Geçen gün bilgisayarımdaki artık dosyaları silmek için %temp% klasöründeki binlerce dosyayı sildim. Ama bu dosyaları silmeye kalkıştığmda "bu dosyayı silebilmeniz için "desktop size izin vermelidir" hatasıyla karşılaştım. 2 dosyada toplamda 770 KB yani 1 GB'a yakın. Bunları nasıl silebilirim?

Geçen gün bilgisayarımdaki artık dosyaları silmek için %temp% klasöründeki binlerce dosyayı sildim. Ama bu dosyaları silmeye kalkıştığmda "bu dosyayı silebilmeniz için "desktop size izin vermelidir" hatasıyla karşılaştım. 2 dosyada toplamda 770 KB yani 1 GB'a yakın. Bunları nasıl silebilirim?
Hocam 770 KB ise 1 GB değil, 1 MB'a yakındır :).

Hepsi silinmez. Atla diyeceksiniz bazıları için.

Hocam o dosyalar önemli olabilir, şimdi "temp dosyaları artık değil mi?" diyebilirsiniz ama mesela bazı dosyaları silmek için yöneticisi izni istiyor bende.
Doğru söylüyorsunuz ama yine de silmek istiyorum masaüstümde çok yer kaplıyor kurtulmak istiyorum ama gitmiyor işte.

Hocam masaütü derken? Temp dosyaları neden masaüstünüzde? :D

Hepsi silinmez. Atla diyeceksiniz bazıları için.
Hocam bu dosyalar temp değil de %temp% dosyasından çıkardığım için zararı olmaz. Birde 2 dosya var şu şekilde.

Dosya Ekleri

• hoıhhjjh.PNG
    hoıhhjjh.PNG
    3,5 KB · Görüntüleme: 54
Hocam o dosyalar önemli olabilir, şimdi "temp dosyaları artık değil mi?" diyebilirsiniz ama mesela bazı dosyaları silmek için yöneticisi izni istiyor bende.

Hocam masaütü derken? Temp dosyaları neden masaüstünüzde? :D
İlk önce silmeye çalıştım hatayı alınca masaüstüne taşıdım silemiyorum kafayı yiyeceğim.
Zararı olur demedim. Bilgisayarı açıp kapatıp deneyin.
Onu denemiştim hocam. Hata aynen şu şekilde.

Dosya Ekleri

• yhyh.PNG
    yhyh.PNG
    11,5 KB · Görüntüleme: 44
Silinemeyen temp dosyaları açık bir programdan kaynaklı.
Belki Steam açıktır onun dosyasıdır illede sileceğim programıda bulamıyorum diyorsan güvenli modda başlat sil.

Yeni konular

Geri
Yukarı