Temp klasörü çok çabuk doluyor

Ribozom

Kilopat
Makaleler
1
Daha 2 gün önce Temp klasörünü temizlememe rağmen 2.27 GB birikmiş. Önceden de 10 GB gibi rakamları gördüm. Önceden böyle olmuyordu. Windows'un bir hatası mı acaba?

1594556687253.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Startup klasörüne silecek şekilde kod girip, her açılışta otomatik silinmesini sağlabilirsin.
Ek olarak video düzenleme programları veya ağır programlar kullanıyor, ağır oyunlar oynuyor isen normal bu kadar dolması. Benim her hafta 30 GB oluyor.

Ne kullandığınıza göre değişir bir durum. Örneğin Winrar kullanırken o klasör üzerine çıkarıp çalıştırıyorsunuz. Bilgisayar kapanana ya da yeniden başlatılana kadar bazı veriler orada kalabilmekte. Rahatsız oluyorsanız kısa bir komut programı ile temizlik yapılabilir.
1594558076439.png

Açtığımdan beri Chrome, AIDA64 kullandım sadece.

Konunun bildirimini göndermemiş sistem. Hortlatmak gibi oluyor kusura bakmayın. Kullandığım en ağır programlar Unreal Engine ve Photoshop oluyor genelde. @akiyorm oynadığım en ağır oyun World Of Warships. @enter 1-2 gün içerisinde birikiyor bu kadar dosya. @ihydrogeni 250 GB gibi küçük bir alan olduğu için 500 MB bile önemli oluyor maalesef. BAT komutu gibi bir şey mi kastettiğiniz şey?

Konunun bildirimini göndermemiş sistem. Hortlatmak gibi oluyor kusura bakmayın. Kullandığım en ağır programlar Unreal Engine ve Photoshop oluyor genelde. @akiyorm oynadığım en ağır oyun World Of Warships. @enter 1-2 gün içerisinde birikiyor bu kadar dosya. @ihydrogeni 250 GB gibi küçük bir alan olduğu için 500 MB bile önemli oluyor maalesef. BAT komutu gibi bir şey mi kastettiğiniz şey?
Evet hazır bir bat komutu yapabilirsiniz. Çalıştır temizlesin tarzında.

Yeni konular

Geri
Yukarı