%temp% klasöründeki dosyaları silmek zararlı mı?

Ben silmiştim, pcyi yeniden başlattığımdan sonra tüm sürücülerim silinmişti sanırım çünkü ses ve wifi çalışmıyordu. O günden beri silmiyorum artık zaten baktım şimdi 100 mb bişey var çok da önemli değil benim için.

Aga bildiğim kadarıyla iyi geliyor ben yapıyorum ama eğer bu dosya bir program tarafından kullanılıyor derse onu silmeye çalışma zaten silemezsin :D
Aslında silebilirsin. Programı ya da hizmeti kapattıktan sonra rahatlıkla silinebiliyor. Görev yöneticisinden kapatabilirsiniz.
Bunu yapmadan önce kaydedilmemiş şeyler var ise kaydetmeyi unutmayın tabii :)

Aslında silebilirsin. Programı ya da hizmeti kapattıktan sonra rahatlıkla silinebiliyor. Görev Yöneticisi'nden kapatabilirsiniz.
Bunu yapmadan önce kaydedilmemiş şeyler var ise kaydetmeyi unutmayın tabii :)

Siz bunları unlosttan falan izleyip öğrenirken biz Python'dan logger falan yapıyorduk. Program açık iken silemiyorsun demişim kapalıyken silebiliyorsun demişsin. Aklına okuyayım.

Siz bunları unlosttan falan izleyip öğrenirken biz Python'dan logger falan yapıyorduk. Program açık iken silemiyorsun demişim kapalıyken silebiliyorsun demişsin. Aklına okuyayım.

Unlost izlemem, ayrıca bu kadar sert çıkışmana da gerek yok emin ol senin kadar bilgim var bu konularda. Bilip bilmeden konuşmazsanız sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı