Temperli cam nasıl temizlenir?

Umut Demirkaya

Kilopat
Yer
Samsun Atakum
Daha fazla  
Merhabalar, ilk defa sistem toplamanın mutluluğunu yaşıyorum ve yeni sistemimde MB511 ARGB kasa kullandım.
Fakat bir problemim var, kasanın temperli camı parmak izi tuttu ve lekeyi toz bezi olsun gözlük bezi olsun bir türlü çıkaramadım. Kimyasalı da(cam-sil vs.) burada danışmadan kullanmak istemedim, ben bu parmak izi lekelerini nasıl temizleyebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, ilk defa sistem toplamanın mutluluğunu yaşıyorum ve yeni sistemimde MB511 ARGB kasa kullandım.
Fakat bir problemim var, kasanın temperli camı parmak izi tuttu ve lekeyi toz bezi olsun gözlük bezi olsun bir türlü çıkaramadım. Kimyasalı da(cam-sil vs.) burada danışmadan kullanmak istemedim, ben bu parmak izi lekelerini nasıl temizleyebilirim?
Ben ekran temizleyicimi kullanıyorum cam panel için. Zararı var mıdır bilmiyorum vallahi.

Camı söktükten sonra iki tarafını da cam-sil ya da annemin favorisi olan şampuanlı su ile temizleyebilirsiniz. Sonuçta camı söktüğünüz için elektroniklerden uzakta olacak ve sistemi tehlikeye atmayacak. Tekrar takarken de parmak izine dikkat ederek takarsanız, gayet iyi bir temizlik olur bence.

valla tuhaftır ama ne mikrofiber ne başkası bence en iyi temizleyen gazete kağıdı. Pürüzlü ve suyu çok çeken bir durumda olduğu için hem lekeyi alıyor hem suyu emiyor. Denemeni öneririm

valla tuhaftır ama ne mikrofiber ne başkası bence en iyi temizleyen gazete kağıdı. Pürüzlü ve suyu çok çeken bir durumda olduğu için hem lekeyi alıyor hem suyu emiyor. Denemeni öneririm
Çizme ihtimali olduğu için kullanmak saçma gibi geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı